Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közös költségre is vonatkozik...

Közös költségre is vonatkozik a moratórium?

Figyelt kérdés
A társasházi közös költséget sem kell fizetni ?
2020. márc. 28. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Miert ne kellene? Az szerinted valami hitel?
2020. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kellene? Nem vonatkozik rá.
2020. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan gyorsan és követhetetlenül jönnek ki a rendeletek, hogy nem tudom. Ezért kérdezem.Biztos hogy fizetni kell még?
2020. márc. 28. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent fizetni kell, ha nem fizeted, utólag kamatot számítanak erre az időszakra.
2020. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Olyan gyorsan és követhetetlenül jönnek ki a rendeletek"


Nincs ebben semmi követhetetlen, csak egyesek agya lassabban és nehezebben tudja feldolgozni az inputot.

2020. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

közös költség nem hitel... (Néha bele keverik pl. felújítás, szigetelés esetén, ami érték nővelő és bérlet esetén, nem a bérlőt, hanem a tulajdonost kéne hogy terheljen...)

Tehát ha nem fizeted akkor gyűlik és később, kamatosan fizetheted meg.

A hitelek esetén van kedvezmény, bár én szkeptikus vagyok, hogy ez nem -e fogja hátrányosan érinteni az embereket, azon túl hogy később lesz a lejárt.

2020. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 "bár én szkeptikus vagyok, hogy ez nem -e fogja hátrányosan érinteni az embereket, azon túl hogy később lesz a lejárt."

Jogos. Ezért kötötték már most ki rendeletileg, hogy január 1-től nem emelkedhetnek a törlesztők, nehogy ezzel trükközzenek majd a bankok. De tényleg az az életszerű, hogy valamivel megpróbálják ezt a veszteségüket majd behajtani az embereken. Akinek most van rá lehetősége az ezért ne is hagyja abba a törlesztést, csak akinek ezen múlik a megélhetése.

Viszont a másik oldalnak, akiknek most nincs állása vagy jövedelme rendese, nekik az a kevésbé rossz ha valami negatívum majd kissé éri őket a halasztott törlesztés miatt - szemben azzal a lehetőséggel, hogy ha a rendelet nem teszi ezt lehetővé és úgy nem tudnak fizetni.

2020. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell fizetned a közös költségre, meg a boltban sem kell fizetned. Bemész, elviszed ami neked csak kell. Még a rosszlányoknál sem kell neked fizetned. Moratorium az moratorium. (Valahogy igy gondolod?)
2020. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!