Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijárási korlátozás alatt, én...

Kijárási korlátozás alatt, én pl. hajnali 2-3 órakor sétálhatok egyedül a Margitszigeten? Vagy felmehetek a Várhoz?

Figyelt kérdés
Rendőr szólhat érte? Megbüntethet? Vagy semmi köze hozzá?

2020. márc. 28. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen még nincs.
2020. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondták világosan, hogy bármit csinálhatsz, ha egyedül csinálod.
2020. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De, még mindig nem tudom!


Ezt olvasom: "Mindenki csak alapos indokkal hagyja el az otthonát, amúgy maradjon a lakásban, a házban."


Akkor hajnali 2-3 óra között vagy éppen bármikor egyedül sétálhatok a Margitszigeten? A rendőrnek joga van számonkérni? Illetve utasítani, hogy menjek haza?

2020. márc. 28. 19:20
 5/19 belapus ***** válasza:
100%
Borzasztóan bonyolult valamelyik oldalon nem belefutni a rendelet teljes szövegébe és annak értelmezésébe - ha már az embernek magának ez nehézséget okoz -, de láthatólag vannak még ilyen emberek.
2020. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem akkor nem is nagyon cseszegetnének, mert ilyenkor ki van kint éjjel? Nincs tömeg. Am is ki lehet menni, csak nem ajánlott a csoportosulás
2020. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De, még mindig számomra érthetetlen az egész!


Ezt olvasom: "Mindenki csak alapos indokkal hagyja el az otthonát, amúgy maradjon a lakásban, a házban."


Rossz a törvény megfogalmazása akkor!! A helyez ez lenne:


Mindenki mehet mindenhova, bármikor!!! A LÉNYEG: Ne érintkezzen senkivel!! Tartson 2 méter távolságot emberektől!! Ez a lényeg!


Akkor miért kell ilyen hülyeséget kiírni, hogy:Mindenki csak alapos indokkal hagyja el az otthonát, amúgy maradjon a lakásban, a házban.


Egyáltalán a rendőrnek mi köze ehhez?? Van joga valamire, ha egyedül vagyok egy közterületen??

...és igen, Nincs alapos indokom, hogy miért nem ülök otthon!! De, egyedül vagyok egy parkban!! Nem érintkezem senkivel, nincs a közelemben senki 2 méteren belül!!


Nincs igazam?

2020. márc. 28. 19:30
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező! Funkcionális analfabéta vagy???


Annyira közérthetően le van írva mindenhol!! Olvasd el többször is, hátha fény gyúl az agyadban...

2020. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
aszondták kirándulni is lehet, a szabályok betartásával.
2020. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor mint anya a hülyegyerekének... ;-DD


[link]


4. Paragrafus, d) pont

2020. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!