Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ti elhisztek...

Fideszesek ti elhisztek mindent amit a Fidesz-propagandában hallotok, olvastok vagy néha azért szoktatok kételkedni az elhangzottakban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Tehát arra célzol, hogy nincs koronavírus? Az m1-en hallottam elsőnek róla...tudhattam volna, hogy hazugság...

Orbán azt is mondta, hogy nem ússzuk meg olcsón a vírust, mert hatással van a világra és ez minket is érint...ez is hazugság volt akkor.

2020. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmi köze a kérdésemnek a koronavírushoz.
2020. márc. 28. 19:54
 3/16 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Nem hiszek el mindent. Szoktam kételkedni na ná. A politikusok hazudnak.
2020. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

A stadionokat nem kajáltam be, hogy hasznosak lennének. De azt sem, hogy az egészségügy rendben van. Azt sem hiszem el, hogy pl Borosdban vagy Szabolcsban javul a közbiztonság.

Egyébként poén, hogy az ellenzéket sokkal többet kapom hazugságokon.

2020. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem propaganda hanem ez az igazság amit a Fidesz mond. Még soha nem hazudtak nekünk, ellentétben gyurcsányotokkal, akik hazudtak reggel éjjel meg este! Orbán Viktor jól vezeti az országot, ami jót mond azt elhisszük!
2020. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
2 Fideszes van az egyik akik belőlük élnek a másik az ostobák akik mindent bekajálnak
2020. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez tetszik.

Ami jót MOND(!) :)

Nem tesz,nem tapasztaljuk de mondja...Ez elég.

Egy lájkot küldök neked! :)

2020. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit, hogy az összes válaszhoz nyomjatok zöld kezecskéket, itt minden válasz nagyon hasznos!
2020. márc. 28. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

"Ellenzékiek, ti elhisztek mindent amit az ellenzéki-propagandában hallotok, olvastok vagy néha azért szoktatok kételkedni az elhangzottakban?"

Én is feltehetném a fenti kérdést, de annyira snassz lenne.

Én, mint "fideszes" mindkét médiából tájékozódom és leginkább a vitaműsorokat szeretem, ahol ütköznek az érvek. Míg az ATV-ben az összes(!) vitaműsort megszüntették (Hírvita, Csatt!, stb.) és csak a ballib váleményműsorok maradtak, addig az állítólagos propaganda médiában (Hír Tv) három vitaműsor is rendszeresen fut (Szabadfogás, Csörte, Plusz-mínusz), ahol jobb-, és baloldali vendégeket egyenlő számban hívnak meg. (A koronavírus miatti rendkívüli műsorrendben ezek most érthető okokból szünetelnek, de az ATV-n még "békeidőben" sincsenek ilyenek.)

2020. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet lennének...ha a meghívott jobboldali eszmét képviselők ,és személyek elfogadnák a meghívásokat a műsoraikba.Persze mostanság már Varga Mihály is volt szíves elmenni az ATV-be mert "MI az összefogást, közös küzdelmet hirdetjük!"

Ja...Phajjjj

2020. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!