Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fura, hogy pont most...

Nem fura, hogy pont most vitték el az ötöslottót?

Figyelt kérdés

Mondhatjátok, hogy kormányzati szinten nem sok pénz, de most minden milliárd jól jön.

Ebből több mint 51000 munkanélküli segélyt ki lehet fizetni, vagy pár konténerkórház költségére elég.

Tudom, hogy már régóta halmozódott, de az időpont akkor is fura :D 9-10 hónapja halmozódik, simán elhúzódhatott volna nyárig is akár.



2020. márc. 28. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Vagy akár elvihették volna egyel előbb is... Bármikor elvihetik, miért lenne pont ez az időpont fura? Ugyan úgy vásároltak lottót az emberek most is mint bármikor máskor.
2020. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már az is nagy csoda volt, hogy az elmúlt hetekben nem vitték el.
2020. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem fura,nem csalás.

Ennek ellenére akkoris a bolondok adója,nem fogsz nyerni,99,999% számára pénzkidobás

2020. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
"Szerintem sem" fura.
2020. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is egyből arra gondoltam, h fura...
2020. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
De fura, kb.egy hete kezdték el mondogatni az emberek, hogy inkább ne legyen sorsolás és invesztálják azt a pénzt az egészségügybe. És lám, micsoda “véletlen”, hogy pont most “nyerte meg” “valaki”...
2020. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha most nerm nyernek, akkor meg azon rágod a kefét, hogy de fura, hogy még nem vitték el a főnyereményt.
2020. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Jujj de okos vagy hogy észrevetted ezt a turpisságot. Ja mégsem, csak egy újabb hülye konteós....
2020. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor mindig az a megtörtént eset jut eszembe, amikor évekkel ezelőtt az akkori legmagasabb lottónyereményt egy fiatal házaspár úgy nyerte meg, hogy átutazóban volt Ferihegyen és ahol egészen véletlenül vettek egy lottószelvényt, majd ott azon nyomban meg is nyerték a milliárdokat, majd tovább is utaztak a hazájukba.

A tranzit idő elég volt arra, hogy

megvegyék a szelvényt, kitöltsék, feladják, megvárják a húzást, lejelentsék, hogy ők a nyertesek, kivárják a kifizetési időt, felvegyék a lóvét,elintézzék a hazautalását, majd átszálljanak a hazafelé tartó gépükre.

A sok idióta, hazai birka meg simán beszopta a rablómesét.

2020. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvitték a Joker főnyereményét is. Múlt héten meg a hatoslottóét. Persze ezeket ebben az évben többször is, bár nagyobb rá az esély mint az ötösre.
2020. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!