Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a fiatalok kapták a...

Miért nem a fiatalok kapták a 9-12 közötti bevásárlási időt?

Figyelt kérdés
Az időseket szivatták már egy életen át a jobbnál jobb kormányok, most ismét rajtuk a sor? A sok kis telefonsimogató, úgyis csak a képernyőn éli életét, nekik nem is fontos a külvilág.

2020. márc. 28. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Most mi is a kérdésed? Baj hogy az idősek mennek 9-12 között mert inkább a fiataloknak kellene mennie? Miért?
2020. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Mi ezen a szívatás? Én ismerőseim között az idősek délelőtt szoktak menni boltba, piacra.
2020. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, hogy mit látsz ebben problémának.
2020. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert akik nem nyugdíjasok dolgoznak 9-17:00 között, hogy a szar nyugdíjakat, meg a segélyeket ki tudják termelni? Dél az meg az ebéd idő?
2020. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is nagyon ostoba ötlet volt minden nap 9-12 órát az időseknek adni. Mások meg nem mehetnek boltba ilyenkor, nevetséges. Mintha az idősek nem tudnák elkapni az eladóktól vagy egymástól vagy bárkitől.

Az a jó még ebben, hogy pl. a 70 éves nénit nem tudja így elkísérni a gyereke vagy az unokája a boltba, hogy segítsen neki.

Ez vicc. Mi ebben a jó? Főleg most szombaton, amikor dél körül be is zár sok üzlet. Marha jó ötlet volt egyik napról a másikra ilyet kitalálni. Legalább szóltak volna 3 nappal előtte vagy valami. Én is mentem volna anyámnak vásárolni, de így ugye nem lehet.

2020. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A dolgozó nyilván délután hazafelé veszi meg a takarmányt. Mivel az elválasztás célja az volt, hogy ne legyenek az üzletekben egy rakáson a veszélyeztetebb idősek és a virgonc fiatalok, így a délelőtt maradt az időseknek. Nyilván lehet vitázni azon, hogy az elválasztás mennyire indokolt, de ha már eldöntötték, ez így logikus. Fordítva hogy oldanád meg, hogy a dolgozók csak 9-12 között mehetnek az üzletbe?
2020. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, te vagy az a parazita, akinek semmi nem jó? Szeretnél állandóan kint lenni? Menj nyugodtan. A vírus szerencsére nem válogat.
2020. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

#5 "Az a jó még ebben, hogy pl. a 70 éves nénit nem tudja így elkísérni a gyereke vagy az unokája a boltba, hogy segítsen neki."

Nem sikerült megérteni a lényeget ugye? azért kell KÜLÖN mennie az időseknek, hogy NE legyenek közöttük fiatalabbak AKIKTŐL elkaphatják a betegséget. Aki a 70 éves néninek a gyereke, az másnak vírushordozó.

Aki nem tud egyedül boltba menni az ne menjen. Annak vásároljon be a gyereke és vigye el neki haza!

2020. márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
91%
A fiatalok tanulnak és dolgoznak 9-12 között.
2020. márc. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#5: Annak szépen vegye meg a gyereke és az unokája a boltban, amire szüksége van!



Aki nem érti, hogy mit jelent a "maradj otthon ", majd megtanulja, hogy mit jelent, hogy "A boltok lesznek a fertőzés legnagyobb gócpontjai."

Már bőven volt fertőző beteg, mikor a multik még nem engedték a maszkot a dolgozóknak. Most kapkodnának, mert egyre több a beteg. De most meg már mindegy. Szinte biztos, hogy minden kasszás találkozott már a fertőzéssel.


Csak hogy értsétek: A múlt héten 9 és 12 közt jött be 5 olyan vevő, aki berekedt, köhög, tehát nyilvánvalóan beteg. (Se maszk, se kesztyű.) Nem csak egyet köhint, hanem percenként!

A héten már 9 és 10 között 8-at számoltam össze! (A korlátozás előtti nap, pénteken.)

1. Ilyen ütemben terjed a vírus.

2. Rengetegen nem mennek orvoshoz.

3. Fix, hogy már elkapta minden kollégám és én is. De nem engedhetjük meg magunknak, hogy otthon maradjunk fizetés nélküli szabadságon, tünet nélkül meg táppénzre úgyse írnak ki.

4. Gondold át: köhög a tenyerébe, aztán azzal a kézzel fog meg mindent. Senki se fog mindent legfertőtleníteni egy 3000 nm-es üzletben! Te mész, és azt fogod meg, azt viszed haza.


Komolyan nem lehet felfogni, miért nem kéne az öregeknek messzire elkerülni a boltokat????

2020. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!