Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijárási korlátozás . Magánsze...

Laci987600 kérdése:

Kijárási korlátozás . Magánszemélytől vásárolhatok?

Figyelt kérdés
Jófogáson találtam egy ferde haspadot . A városomtól 30kmre van . Autóval elmehetek érte ? A tulaj kihozza én lefertőtlenítem . Nem érintkezek vele .ha a rendőr megállít akkor mondhatom hogy gerincferdülésem van és fáj a hátam azért kell és félek a vírustól ezért nem akarom boltba megvenni mert ott sokan vannak. Vagy a bolti árát nemtudom megfizetni de szükségem van rá mert fájdalmaim vannak :D szóval elmehetek érte ?

2020. márc. 29. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez alapos indok, mert egyébként 2 hónap alatt belehalnál a gerincferdülésbe, akkor mehetsz. Egyébként meg el kéne azon gondolkodni, hogy ha gyerek módjára kijátszod a rendszert, attól vajon a veszély elmúlik-e, vagy esetleg magadnak és másoknak ártasz-e vele.
2020. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ígyis-úgyis mehetsz. A szabad mozgás nem tiltott a rendelet szerint. Oda mész, ahova akarsz, kivéve boltba 9-12:00 között.
2020. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval mehetek?
2020. márc. 29. 10:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2020. márc. 29. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
#2-es egy idióta. Egy boltba elmenni vásárolni ezerszer kockázatosabb, mint elmenni egy emberhez megvenni valamit.
2020. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Énis így látom
2020. márc. 29. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmiben korlátozva. Néhány extrém esettől eltekintve, pl piactéri gruppenszex, bármikor bárhová elmehetsz, egyedül a boltok és piacok nyitvatartási ideje van felosztva.



[link]

2020. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mászkáljatok, utazgassatok csak nyugodtan, az ilyenek miatt a következő a lakhely elhagyási tilalom lesz, majd nem mehetsz ki a városból, csak ha igazolod, hogy a munkahelyed másik városban van. (Csak egy haspadot akarok venni, csak a barátomat / barátnőmet akarom meglátogatni, kifogás kifogás hátán.)
2020. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyeljél dugót . Kérdésemre kértem választ . Nem a te véleményedre voltam kiváncsi
2020. márc. 29. 13:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja,okoskám hozzáteszem hogy én nem járok boltba. Gondolom te sem ;) gondolkozz el melyik a rosszabb ...
2020. márc. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!