Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tudjuk, hogy a média...

Ha tudjuk, hogy a média mindig hazudik, akkor ezt a járvány dolgot miért hisszük el nekik?

Figyelt kérdés

[link]

Egyáltalán találkozott már valaki koronavírusos emberrel? (Az nem ér, hogy hallottam valakiről, aki már látott olyat, aki találkozott, vagy láttam róla valami kamu pánikkeltő videót.) Sokan hittek istenben is, pedig az sem biztos, hogy létezik, vagy a lapos földet is sokan elhiszik. Most meg itt ez a koronavírus.


2020. márc. 29. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Addig örülj,míg nem találkozol!
2020. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem találkoztam még, nem létezik, viszont rengeteg ismerősöm lett munkanélküli.
2020. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

A sakk feltalálója, Sessa, lenyűgözte India uralkodóját az új játékkal, és az uralkodó kérdezte, hogy milyen jutalmat kér ezért a találmányért. Sessa a sakkért cserébe csak rizst kért. Méghozzá úgy kérte, hogy tegyenek rá 1 rizsszemet az első mezőre, 2 rizst a másodikra, 4-t a harmadikra, 8-t a negyedikre stb., és töltsék meg így a 64 mezős sakktáblát. Az uralkodó csodálozott, hogy még csak aranyat sem kért, úgyhogy elfogadta az egyszerű kérést. Aztán később rájött, hogy az egész birodalom rizskészlete se lenne elég a sakktábla megtöltéséhez, mert összesen 18,446,744,073,709,551,615 rizsszem kellene, ami 534 milliárd tonna. Ha a mai rizs árával számolunk, akkor valamivel többe kerülne, mint az elmúlt 30 év magyarállam költségvetése.


Ezért fontos, hogy kijárd a középiskolát és jól megtanuld, hogy mit jelent az exponenciális függvény. Most még röhögsz, hogy senki nem találkozik az első héten azzal a kemény 2 darab fertőzöttel, ahogy a másodikon se azzal 4-gyel, a harmadikon azzal a 8-cal. Aztán majd amikor a huszadikon hirtelen lesz 1 millió, akkor majd nézhetsz.

2020. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ismeretségedben,rokonságodban nincsen egészségügyben dolgozó.

Stimm.

Nem találkoztál "koronavírusos" beteggel (vajon miért?!? :) Stimm.

Migránssal találkoztál már?

Úgy megkönnyebbülnék ha "NEM" lenne a válaszod!

2020. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

# 4


Szerintem vigyük tovább. Én még nem találkoztam etióppal, afgánnal, izlandival, ausztrállal, izraelivel és még lehetne sorolni, de médiában már láttam. Most akkor feltehetőleg ezek a népek sem léteznek?

2020. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Találkoztam migránssal nem értem mit keresett Magyarországon főleg itt keleten.
2020. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon is el tudom képzelni, hogy nem létezik. Még az ismerőseim ismerősei között sincs koronavírusos. Az mindenesetre egyértelműen látszik, hogy a valódi cél a gazdasági világválság. A kérdés csak az, hogy egy jelentéktelen vírusra vagy egy nemlétező vírusra fogják rá a pánikkeltést.
2020. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted az óceán se létezik?
2020. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
#7: ...és a nálad jóval okosabb emberek (tudósok, professzorok, akadémikusok) világszerte mind bedőlnek neki, bezzeg te itt a 40%-oddal simán átlátsz a szitán. Világos. :)
2020. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 Akik még nem találkoztak vele, azok lehetnek akármekkora szaktekintélyek, akkor is csak annyit tudnak róla, amennyit elmondanak nekik. Tehát annyit, amennyit te vagy én.
2020. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!