Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még Szlovákiában is 80%-os...

Még Szlovákiában is 80%-os állami bérpótlást adnak azon dolgozóknak, akik a jelenlegi helyzet miatt elvesztítette az állását. A Fidesz miért nem képes arra, hogy ugyanezt itt is bevezesse?

Figyelt kérdés
Tudom, Mészárosnak és a többi fideszes oligarchának kellenek a lopott milliárdok, de legalább egyetlen egyszer az életben úgy tennének, mintha ténylegesen az emberek érdekeit szolgálnák.
2020. márc. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik a kleptokrácia, akkor nem kellett volna rájuk szavazni. Ilyen egyszerű.

Gyurcsánnyal meg az volt a baj, hogy túl sok ingyen pénzt osztogatott, még munka nélkül is meg lehetett élni.

2020. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Igazából ez a kérdés 1 hónap múlva amúgy is tárgytalan lesz, mivel maga a pénz se fog semmit se érni.


Én inkább alanyi jogon járó ételszállítmányról és ingyen elektromos áramról gondoskodnék.

2020. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Álláskeresési járadék(munkanélküli segély) tudtommal 3 hónapig jár, szóval akik a jelenlegi helyzet miatt vesztették el az állásukat azokat a kormány/állam támogatja.


Mészáros összes vagyonából(nem tudom ki akarna épp most építkezési vállalkozásokat venni) 1,5 millió embernek lehetne kifizetni a nettó bérének a 80%-át, egy hónapig.

Vagy te is feliratkoznál egy fél kamionra segélyként?

2020. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Ha kapnának, akkor meg az lenne a bajod, hogy "há az én fizetésembű tarcsák el azokat?", "meg erre veszi fő a hitelt a zország? eladósítanak bennünekt!".


Bla bla bla. Ostobenkó hangulatkeltő vagy!

2020. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te meg egy fidióta nyomorék, észérvek nélkül.
2020. márc. 29. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:

"Te meg egy fidióta nyomorék, észérvek nélkül."


Egyszer sem szavaztam a Fideszre, de igazad van, legközelebb inkább rájuk szavazok, minthogy a gazdáid a hatalom közelébe kerüljenek!

2020. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!