Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert nem vizsgaljak a covid...

Miert nem vizsgaljak a covid 19 virust mikroszkoppal nyalbol?

Figyelt kérdés

Vagy biorezonancia géppel?


Tényleg ilyen hülyének nézik az embereket?


2020. márc. 29. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Az megvan, hogy a vírusok nem látszódnak mikroszkóp alatt?
2020. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Feketeruhasember ***** válasza:
43%

1: Tudatlanságod félelmet kelt bennem.


Látszódhatnak mikroszkóp alatt, de ez fabatkát sem számít. Nem így tesztelik.

2020. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésed alapján téged joggal néznek hülyének. Már bocs. De vírust keresgélni nyálban mikroszkóppal? Remélem hogy csak trollkodsz...
2020. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Mert ostobák.
2020. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

2-es! Csupa fül vagy szem vagyok, hogy milyen fénymikroszkóp van, ami alatt te látod a fény hullámhosszánál kisebb méretű vírusokat.


Tudománytörténeti érdekesség, hogy a vírusokat éppen azért fedezték fel viszonylag későn, mert nem látszódnak mikroszkóp alatt.

2020. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

#3: Akit hülyének lehet nézni az inkább te vagy és nem a mélyen tisztelt kérdező.

Voálá: [link]

2020. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Feketeruhasember ***** válasza:
0%

Maradjunk annyiban hogy van egy pár hülye közöttünk, de én vagyok a legnagyobb barom hogy hajlandó vagyok megpróbálni némi világosságot csempészni a fejekbe.


"2-es! Csupa fül vagy szem vagyok, hogy milyen fénymikroszkóp van, ami alatt te látod a fény hullámhosszánál kisebb méretű vírusokat.



Tudománytörténeti érdekesség, hogy a vírusokat éppen azért fedezték fel viszonylag későn, mert nem látszódnak mikroszkóp alatt."


Az elektronmikroszkóp feltalálásával váltak láthatóvá, de előtte is voltak próbálkozások a kimutatásukra (érdekesség)


Az A korona vírus pedig, amitől most a fél világ félti a tyúkszaros életét bár látszik a felvételen, de ez teljességgel alkalmatlan arra hogy beazonosítsák a COVID 19-et. Ezért nem mikroszkóppal keresik.

2020. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os,köszi!:)
2020. márc. 30. 00:07
 9/16 Marci71 ***** válasza:
100%
A 6-os által belinkelt oldalon levő képek elektronmikroszkóppal készültek, nem mikroszkóppal. Elektronmikroszkóp pedig nem terem minden bokorban. De egyébként a mikroszkópban látható baktériumokat sem mikroszkóppal keresgélik a diagnózishoz.... Tenyészteni szokták őket hogy beazonosítsák.
2020. márc. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Azért van egy "ici-pici" különbség egy fénymikroszkóp meg transzmissziós elektronmikroszkóp között, működésben meg ugye árban is van pár nagyságrend, de hát kit érdekel, a magukat okosnak és tájékozottnak gondolókat nem.

Tudjátok attól, hogy valaminek ugyanaz a neve, attól még nem esz ugyanaz, a lódarázsnak sincs sok köze a lóhoz.


Mondjuk úgy a tudatlanságuk félelmet kelt bennem.

2020. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!