Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért nem lehet kapni szájmasz...

Ezért nem lehet kapni szájmaszkot és kézfertőtlenítőt?

Figyelt kérdés

Érdekes hír. Én még nem is láttam ezt a csajt, de úgy látszik valami államtitkár: [link]



Ha Fideszes nem is csoda ha mutyizik.



2020. márc. 30. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Lehet kapni szájmaszkot és kézfertőtlenítőt, és a boltok sincsenek kifosztva
2020. márc. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vidéken egyetlen patikában lehet kapni jelenleg eléggé túlárazva, a másik 6-ban már hetek óta nincs.
2020. márc. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Igen a sportért felelős államtitkár a hölgy. Annyit lehet tudni, hogy elhatárolódik és elítéli az ilyen eseteket de konkrétan nem jelenti ki, hogy nem rokona a szóban forgó árusnak. A hírt rosszindulatú politikai manipulációnak tartja. Én azért jobban kiálltam volna a rokonomét, ha nincs alapja az ügynek, ő viszont csak a saját érintettségét próbálta cáfolni. Mondjuk én sem hinném, hogy köze lenne a bizniszhez de a rokonai elég egyértelműen kufárkodnak.
2020. márc. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vasvári Daniról bármit el tudok képzelni, már annyiból is, amennyire meg lehetett ismerni a farm című valóságshowban (2016-os műsor). Beképzelt, egoista *** volt, és állandóan a pénzével, és a kapcsolataival dicsekedett.
2020. márc. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Okosba.
2020. márc. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!