Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egészségügyi dolgozók...

Az egészségügyi dolgozók fizetése miért ilyen nevetségesen alacsony és ők miért dolgoznak ennyiért?

Figyelt kérdés
Kimennének egy normális országba 5x ennyi pénzeket keresnének.
2020. márc. 30. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Kereslet/kínálat, legalább nekik még van munkahelyük
2020. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nekik kevés sajnos..
2020. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért ilyen alacsony, mert ennyiért is elvállalják.

Az igazán jó kérdés az, hogy "ők miért dolgoznak ennyiért?"

2020. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Kimennek egy normális országba hiába kapnak többet, ha nagyobbak is a kiadások.
2020. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Elhibatottság. Mindig 9s csodàltam hogy tudnak mosolyogva hát nem írom le milyen munkàkat végezni.
2020. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert aljas módon ki vannak használva, és mincs olyan szakszervezet mint pl a vasutasok, bkv, stb..
2020. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

párom: "nem a pénzért, bár lehetne jóval több is, hanem az emberekért csinálom, és nem hagyom ott még most se."

Havi nett 400 ~ 500 -at keresek, párom 150 -et, megkérdeztem miért nem hagyja ott, nem vagyunk rászorulva.

2020. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Mert fidesz kormány van.

Hogy megmentsék mások életét.

2020. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, össze kellene fogniuk, és azt mondani, ha nem adnak normális bért, mind elmegyünk, és akkor összeomlana minden, így ezt nem hagynák.

Bezzeg a rohadt focistáknak jár a csillagászati bér, hogy mire fel rejtély...ostoba ország.

2020. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: De aki ápoló - szociális dolgozó, nem fogja ott hagyni, mert nem azt büntetné aki ellen fellépne, hanem azt akit el kéne látnia, és így mivel több emberség szorult beléjük, mint abba aki fizetést meghatározza nekik, eléggé patt helyzetbe vannak.

Tehát tüntetnének is, de ápolásra szorulókat se akarják ott hagyni.

Így, ha egy része tüntet, és kevesebben dolgoznak, akkor, az jön le az intézménynek, hogy kevesebb ember is eltudja látni a feladatott, akkor a többitől meg lehet válni. közbe meg megszakadnak a maradt ápolók.

2020. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!