Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mekkora visszaesés...

Szerinted mekkora visszaesés lesz Budapest ingatlanpiacán?

Figyelt kérdés

Elárasztották eladó ingatlanokkal a budapesti lakáspiacot, vevő meg már sehol. Ráadásul már a külföldi és belföldi befektetők is szabadulni akarnak minél hamarabb, mivel se AirBnB, se a magyar albérlők nem tudnak már fizetni. Turizmus nincsen, az összes egyetemista hazament és visszamondta az albérletét.

Meddig zuhanhat az ára egy budapesti lakásnak? Akár 2008-as válság utáni mélypont alá is?


2020. márc. 31. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, attól függ kit kérdezel.

Úgyis megjelennek azok, akiknek egy ingatlan árzuhanás kellemetlen lenne, ezek most mindenhol azt propagálják, hogy nem lesz áresés.

Akik meg végre szeretnének elfogadható áron ingatlant azt fogják írni, hogy lesz áresés.

Ettől függetlenül szerintem lesz, de nem lehet megmondani, mekkora áresés lesz. Várd meg az "alját" és akkor vegyél, amikor látszik, hogy lent stagnál.

2020. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem ez a legfontosabb. Ha kormány nem kezd el ingyenpénzt osztogatni, marha nagy baj lesz.
2020. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző, nincs ingyen pénz. Most kedvezményeket adnak, például várhatsz a törlesztéssel és ha vállalkozol akkor a járulékok fizetésével, de ezeket később ki kell fizetni, amikor helyreállt a rend.
2020. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy meddig tartanak a korlátozások, mikor áll helyre a turizmus.
2020. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Némi csökkenés van, lesz. De ilyen fél árra én nem számítok.
2020. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyuggerek kihalásával sok lakás de fog szabadulni.
2020. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért csak ne haljanak meg a nyugdíjasok, elég méltatlan és szörnyű halált okoz ez a vírus (amiről már tudjuk, hogy egyébként egészséges fiatalokat is félholtra tud teperni).
2020. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!