Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért nem gondoskodik...

Az EU miért nem gondoskodik róla, és tesz róla, hogy ezek a pénzek eljussanak a rászoruló magyar embereknek, ne csak úgy eltűnjenek a süllyesztőben?

Figyelt kérdés

[link]

Hetek óta hallani, hogy az EU így meg úgy segít, meg mekkora pénzeket küldenek bla. bla bla.

Én nem kaptam egy fillért sem ezekből a pénzekből, pedig munkanélkülivé váltam és a rokonaim könyörületéből élek. Semmit nem kaptam az EU-tól, semmit. Bezzeg a külföldi emberek vagy alapjövedelmet, vagy szociális segélyt, vagy bérpótlást kapnak, csak itt hagynak mindenkit cserben.

Akkor miért küld az EU pénzeket, ha úgysem jut el senkihez?


2020. márc. 31. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lezárták a határokat. Nem mernek ilyen koronavírusos járványban idejönni.
2020. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Még békeidőben sem érdekli őket...
2020. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy veszik, hogy most a szabad váűlasztásokon 2/3-al felhatalmazást nyert párt privilágiuma, hogy lenyulja a pénzeket. Akkor sem szóltak 8 évig, amikor az SZDSZ tette ezt az MSZP-vel. Most miért is tennék?
2020. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Naivak és nem számolnak vele, hogy az okos magyar emberek sorozatban bűnözőket választanak meg kétharmaddal.
2020. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondoskodnának ha a fidesz,orbán és mészáros nem lopnák el!
2020. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!