Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a magyar emberek...

Szerintetek a magyar emberek hány százaléka van a jelenlegi miniszterelnök Orbán Viktor oldalán?

Figyelt kérdés

Én nem. Első szavazáskor fideszre szavaztam azóta, ha van szavazás, sosem arra.


Gondolom sok olyan ember van aki fidesszerető volt és már nem az.


Szerintetek %-ban kb. hány százalékuk az embereknek fidesz szerető?



2020. ápr. 1. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Fordítva is igaz. 😎
2020. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
A kedvenc pártom a Fidesz. Most, hogy kitört a koronavírus is gőzerővel dolgoznak rajta, hogy nekünk jobb legyen és sikerült is jó intézkedéseket hozniuk. Büszke magyar ember vagyok és örömmel tölti el a szívemet, hogy Orbán Viktor és Németh Szilárd az én oldalamon áll és velük kell megküzdenem a szomorú helyzettel. Erőt és lendületet ad a tudat, hogy a történelemnek ebben a korszakában élhetek.
2020. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Szerintem mint magyar emberek, össze kéne fogni és megkérni Orbánt, hogy mostmár fejezze be a hülyeségeit, mert van rengeteg ember akinek miatta lett oda a munkahelye a kamukoronamániája miatt.

Nem kell az idei INFLUENZÁT annyira felfújni, ugyanis ma hallottam, hogy ez az egész nem nagy cucc, csak Orbán akar valamit. Remélem 2022-ben sikerűl leváltatnunk.

2020. ápr. 1. 22:57
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A teljes népesség 25-30 százaléka.
2020. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván Orbán szól Kínába, Olaszba, amerikába, hogy ott is hazudjanak miatta.
2020. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Minimum 30%-a a teljes lakosságnak rájuk szavazna. (az ellenzékre 27%) A nem szavazók között nem tudom milyen arány lehet de ha olyan nagyon Orbán ellenesek lennének akkor gondolom csak felemelnék a seggük és elmennének szavazni valamelyik másik pártra.

2020. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"akinek miatta lett oda a munkahelye a kamukoronamániája miatt"

Ember! Miről beszélsz?????

[link]

2020. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Mindenki tagadja, hogy fityiszes volna, de valahogy mégis mindig megnyerik a választásokat, legutóbb 2/3-al...
2020. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen trollok miatt mint te, rövidesen a duplája lesz.
2020. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 terminator9000 ***** válasza:
100%
Persze kamukorona,az a 46000 halott is színész volt mi? Te is kapnád el akkor talán valami fontosabb volna mint a munkád
2020. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!