Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazók mennyire...

A Fidesz szavazók mennyire tudnak vajon azonosulni Orbán komplexusos stílusával?

Figyelt kérdés
Nem az intézkedéseire gondolok, hanem, hogy végtelenül makacs, kompromisszumra képtelen, kérdések elől kitér, vitát nem vállal, konstruktív kritikára flegma reakciókat produkál, stb, stb? Szóval egy igazi kellemetlen alak, aki mondjuk egy munkásbrigádban menőnek tűnne, de értelmiségi körökbe nem passzol. Nem lenne jobb, ha a háttérből irányítaná, és egy kevésbé proli lenne az, akit az ország élére rakunk? Pl Lázár. (Amúgy én is Fidesz szavazó vagyok, félreértés ne essék, csak ez már nekem is kellemetlen :) )
2020. ápr. 4. 23:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kormánypártiként elnézést kerek az első hozzászóló miatt. Az ilyen jobb lenne, ha az ellenzék táborába igazolna. Minden értelmes kormánypárti nevében elhatárolódom tőle.
2020. ápr. 4. 23:53
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem még mindig a kedvencem, hogy 274 Ft-s eruónál, azt mondta "miniszter elnök csere kell"

A 374-s eurónál fogja ezt mondani. Akkor infláció lett 2 hét alatt, hogy elmúlt 3 év béremelése, eluszott.


Lázárt azért csinálta ki, mert egy valós alternatíva lett volna a Fideszen belül.

2020. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
#1 hát hogyne...Magyarország első embere képtelen normálisan megszólalni angolul, a kiejtése borzalmas, szókincse szegényes. Ezek mellett sokszor igénytelen a megjelenése. Kényszermozgásai vannak, nyalogatja a szája szélét, vakargatja magát. Cinikus, ostoba, fafejű ember, nem méltó a pozíciójára.
2020. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Szomorú, hogy Németh Szilárdok meg Kósa Lajosok meg Mészáros Lőrincekkel veszi magát körbe. Tartok tőle, hogy ez a pacalpörköltes, könyvtár szakos, logó öltönyös munkásosztály “elitet” körbe röhögi a fel világ.
2020. ápr. 4. 23:58
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

"És ha eltűnnek a kommunisták, jönnek majd a félművelt sunyi parasztok."


Nem is kell mást hozzátenni. :)))

2020. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Ugyanaz a kamu mint amit megszoktunk: Fideszes vagyok, de Orbánt már én sem bírom elviselni...

Persze.

Értem én, hogy így lehet a butákat meggyőzni, de aki kicsit is gondolkodik (és lát naponta több ilyen "kérdést" itt, az jól tudja, hogy a kérdéses minden egyes része hazugság.

2020. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Itt lett volna most az ideje annak hogy az ellenzék kompromisszumot kössön Orbannál erre minden megvolt adva, de nem Orbán a kompromisszum képtelen még válságba sem hanem az ellenzék. De nincs is szükség neki kompromisszumra, főleg olyanokkal akik egyszer már tönkre tették az országot. A szavazói sem néznék jó szemmel, Fidesz egyedül is erős megtudja valósítani az elképzeléseit hiába visítozik a kommunista blokk!
2020. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Én is Fidesz szavazó vagyok (plusz néhol Mi Hazánk, akiket nagyon szeretek, és MKKP).


Jónak tartom nagyon sok intézkedésüket, és pl miniszterelnöki pozícióban senki normális alternatívát nem látok reálisnak, így ők nekem tökéletesek most és itt.


De csomószor úgy látom, h tátott szájjal vonulnak be a pálcikaerdőbe, aztán sírnak, h nem szeretik őket...

Értem ezalatt, h ellenzéki újságíróknak ritkán válaszolnak normálisan; az új NAT-ban írtak másfél mondatot Wass Albertről, így a tiltakozókra és konstruktív kritikusokra már mondhatják h csúúúúnya libsi sorosbérencek; és mennyi ilyen van még...


Ha ezen a stíluson változtatnának (okos enged ugyebár; attól még nem kell nekik is így viselkedni, h sok baloldali tényleg párbeszédképtelen), a döntéseiket valóságosan indokolnák és az embereket partnerként kezelnék, akkor biztos vagyok benne, hogy sokkal többen szimpatizálnának velük.


Voltam pl ilyen beszélgetős klubokban, ahol egy-egy képviselővel meg politikussal volt először irányított, majd szabad beszélgetés. Na, ott tök normálisak voltak mindig, amit mondtak, azt megindokolták, alátámasztották, kèrdésekre rendesen, érthetően válaszoltak, sok mindent én is megértettem, amire először, akár fidesz kommunikációs csatornákból is azt gondoltam, h hülyeség.

De ez is csak kis körnek szóló beszélgetés volt, meghívásos alapon...

Annyit kéne tenni, h nyilvánosan is legalább minimum feleennyire értelmesen kommunikálnának az emberekkel, ártatlan kérdésekre nem besértődnek, és máris tized ennyi hülyelibsisorosbérenc címkét viselő ember lenne az országban...


Szóval egyetértek veled, kérdező

2020. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

1-es:

"Minden értelmes kormánypárti nevében"


Hát, nem sok embert képviselhetsz! :)

2020. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tényleg Fidesz szavazó vagyok, mert úgy általában egyetértek pl a gazdasági és családtámogatási intézkedésekkel, az ellenzékben pedig nem látok alternatívát. De a fent leírt dolgok igenis zavarnak, és én érzem magam kellemetlenül miattuk.

Amúgy most az ellenzék mutatott példát kompromisszumkeszsegbol. Meg 90 napos határidővel is megszavaztak volna a rendeleti kormányzást, amire meg a Fidesz is nyitott volt, de Viktor már megint nem engedett.

2020. ápr. 5. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!