Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most azért lesz minden közterü...

Most azért lesz minden közterületen ingyenes a parkolás hogy ezzel betegyenek Karácsony Gergőnek aki ragaszkodott a fizetős parkoláshoz?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 5. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Azért lesz ingyenes parkolás, mert a józan észt ezt diktálja.
2020. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Ausztriában is ingyenessé tették.Vajon véletlenül?

Talán, kicsit előbbre tartanak, mint mi.



Karácsony meg egy pökhendi gyökér.Nem is fogja fel a helyzetet.



Az a jó, ha minél kevesebb ember használ tömegközlekedést, ugyanis, azok a járművek vírustenyészetek.

Karácsony meg ezt leszarja.

2020. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Aha, nem ám a lakosság védelmében és a szellősebb tömegközlekedésért, hanem csak és kizárólag azért, nehogy már a Karigerinek legyen igaza. Aljas ez a kormány! :D
2020. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk a csöves helyzettel tényleg lehetne tenni valamit Budapesten. Még békeidőben is fertőzés veszélyt jelentettek az utazásra alkalmatlan emberek akikkel semmit sem tettek.
2020. ápr. 5. 13:56
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Irónia volt, még mielőtt le lennék pontozva. :)
2020. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Az biztos hogy akár mit csinálnak sose lesz rend a fővárosban.

Évtizedek óta szedik be a horror díjakat és semmit nem forgatnak vissza belőle, csak eltűnik minden pénz.

2020. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

Karácsonyt a vírus politikailag kivégezte, megmutatta, hogy a valóságban mennyire súlytalan ember.

Pedig eleinte reménykedtem, hogy normális főpolgármester lesz, és leszámol a mutyival, ami az összes kerületben jelen van. Ehelyett csak súlytalan nyilatkozatokat tud megtenni.

2020. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igaz én ellenzéki vagyok de pl. Gajda és bandája semmivel sem különb mint azok akik a narancs oldalon mutyiznak.


Mondjuk Gergőt kedvelem de sajnos semmi sem lehet túl szép.

2020. ápr. 5. 14:09
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

"Karácsonyt a vírus politikailag kivégezte, megmutatta, hogy a valóságban mennyire súlytalan ember."


Eddig is mindenki tudta hogy ő csak azért van hogy kihasználják. Aki egy kicsit is jó megfigyelő az látta szegény arcán az önkormányzati választásoknál is hogy mennyire nem akarja ezt csinálni.(Tarlós is kimondottan ilyen pofát vágott)

2020. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is jópár részen 10 autósból 5 azért közlekedett, mert parkolóhelyet keresett és nem azért, mert nem telt parkolásra. Szóval én területfüggővé tettem volna az ingyenes parkolást.
2020. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!