Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik híres emberek azok...

Melyik híres emberek azok akik kormánypárti szavazók?

Figyelt kérdés

Olyan ismert, híres magyar emberek érdekelnek, akik vállaltan kormánypártiak.

Kérésem: csak nevekre vagyok kíváncsi, semmilyen egyéb mellette vagy ellene kommentár nem érdekel, tehát mind a kormánypárti, dicsőítő megjegyzések, mind az ellenzéki köpködő/lenéző megjegyzések hanyagolandóak, köszönöm! Tárgyilagosan ha kérhetem.



2020. ápr. 5. 14:39
 1/7 árokpart ***** válasza:
Pl. Orbán Viktor?
2020. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fábry Sándort és Nagy Ferót vélem tudni, hogy a fidesszel szimpatizálnak, más nem jut eszembe most.
2020. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ákos, Balázs Péter, Esztergályos Cecília, Schnell Ádám, Gulyás Dénes, Ókovács Szilveszter, Reviczky Gábor, Egerszegi Krisztina, Fábry Sándor, Németh Alajos, Kondor Katalin, Jeszenszky Zsolt, Nagy Feró, Kálomista Gábor, Pataky Attila, Schmitt Pál, Nemcsák Károly, Eperjes Károly, Kárpáti György, stb.
2020. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Pénz beszél...
2020. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ákos jutott nekem is először az eszembe. Objektívan egy olyan megjegyzés, hogy szerintem nem tett jót neki, hogy belefolyt a politikába, nagyon tehetséges és jó művész, kár hogy így megfelezte a táborát.
2020. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ákos [...] nagyon tehetséges és jó művész"

Na, azért túlzásokba ne essünk. Legjobb esetben is középszerű.

A szövegei vagy faék egyszerűségűek, vagy értelmetlenek. Ezt ne hívjuk tehetségesnek.

2020. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hajdú Péter, Sarka Kata.
2020. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!