Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a 13. havi...

Szerintetek is a 13. havi nyugdíjt azért vezették be így, hogy csak 2024-re kapnak egy teljes havi nyugdíjt a nyugdíjasok, hogy 2022-ben szavazzanak a Fideszre?

Figyelt kérdés
Vicc, hogy Orbán már a 2022-es választásra készül, és pont ő mondja az ellenzéknek hogy ne politizáljanak ilyenkor.

2020. ápr. 6. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha ezt akarod mögé látni, akkor természetesen ezt jelenti...
2020. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

szerintem egyértelmű...a járvány utáni válsághelyzet legkevésbé fogja érinteni a nyugdíjasokat, lévén nekik fix bevételük van az aktívkorúakkal ellentétben...tehát nem értem, mi másért kellene elkezdeni a nyugdíjasokat segíteni.


az a helyzet, hogy jelen pillanatban vonták meg az összes párttól a párttámogatások felét. valószínűleg számolnak azzal, hogy a 2022-es választások kampányára lehet nem fog annyi pénz jutni, amennyit szeretnének, miközben akkorra már valószínűleg felfelé fog a gazdaság állni...most kell jótékonykodni, amikor veszélyhelyzet van...hogy a megmaradó nyugdíjasok áldják majd a Viktorunk nevét, amiért ilyen nagylelkű volt...

2020. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Figyelembe véve, a jelenlegi helyzetet, ez egyértelmű. Aki ezt nem látja, az tényleg bele van buzulva teljesen a fideszbe. És tök mindegy, hogy ezt ki csinálja, és hol, ez egyértelmű taktikai lépés. Ha szorul a hurok, elő kell rukkolni valami alamizsnával, amivel sajnos meg is elégszik a jó nép.
2020. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ezek meg elégszenek öt kiló krumplival is, fölösleges a zseton pazarolni rájuk!


Egy Erzsébet-utalványért pedig, az anyját is megöli, ha az bántaná Viktort.

2020. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Ez csak a te beteg lelki világodból eredő projekció.

Mindenki magából indul ki.

2020. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül is F-re szavaznának és várj még, mert nem tudjuk hány nyugdíjas marad a covid19 miatt, én a F helyében ez a 13-ik nyugdíjt 2050-re ígértem volna.
2020. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit átírva a kérdés:


Szerintetek is a 13. havi nyugdíjat azért vezették be így, hogy csak 2008-ra kapjanak egy teljes havi nyugdíjat a nyugdíjasok, hogy 2006-ban szavazzanak az MSZP-re?

Vicc, hogy Gyurcsány már a 2006-os választásra készül, és pont ő mondja az ellenzéknek, hogy ne politizáljanak ilyenkor.

2020. ápr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!