Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is veszélyesebb ez...

Szerinted is veszélyesebb ez a 9-12 óráig történő korlátozás?

Figyelt kérdés

Az eladók arról panaszkodnak, hogy ebben az intervallumban nincs/alig vásárló, déltől meg tömegnyomor....


(Erdélyi Mónikának igaza van, egyáltalán nem törődnek egymással az emberek és a távolságtartással, nagyon nem veszik komolyan ezt a vírust.)


Azelőtt eloszlottak a vásárlók, de most mindenki délre startol a boltba és ez sokkal veszélyesebb, mert rengeteg ember tömörödik össze, ami kedvezhet a koronavírus terjedésének és nem mindenhol vezették be azt, hogy egyszerre csak x számú embert engedjenek be.


Te is észre vetted már, hogy ez így nagyon gáz?



2020. ápr. 7. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem vettem észre. Most jövök a boltból, alig voltak.
2020. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk 9 előtt van tömeg mindenhol, 10-12ig meg üresek a boltok, de 9-10ig is csak lézengenek
2020. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen zseniális meglátás. Adott egy szempont, amit érvényesíteni kéne, adott erre agy módszer. És adott milliónyi fegyelmezetlen, a szabályelkerülésben mester lakosság. Hát nem nyilvánvaló, hogy a lakosság tökéletes, a szabály a világ leghülyébb intézkedése?

Vagy lehet hogy másról van szó?

2020. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt kifelejtettem, hogy 9 előtt is tömeg van, ami megint nem szerencsés ugye...!
2020. ápr. 7. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Az emberek egy része képtelen alkalmazkodni.

Miért? Kell a friss reggeli péksütemény?

Van ország, ahol az idősek csak reggel 7-10 között vásárolhatnak. Ott mi van?

2020. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy ott mi van, de itt még arra is képtelenek az emberek, hogy távolságot tartsanak a boltban.
2020. ápr. 7. 13:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a mellettünk levő Coop boltba járunk vásárolni, oda sem minden nap. Itt azelőtt se volt nagy tömeg, esetleg szombaton fordult elő, hogy 2 pénztár kellett a sor miatt. Most még annyian sincsenek, mint azelőtt, sokszor csak 3-4 vásárló van a boltban, ők is maszkban, viszont van minden, ami kell. Nagy bevásárló központokban hetek óta nem jártunk.
2020. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton voltam legutóbb vásárolni, elméletileg "csúcsidőben" és nem volt tömeg, pedig tesco nagy üzlete, nem csak abból a városból járnak át oda az emberek. Mindenki betartotta amit kellett, a húspulthoz csak 1 ember ment oda a meghúzott vonalon belülre - aki éppen vásárolt, a pénztáraknál távolabb álltak egymástól az emberek és egyszerre sok mindent vásárolt a legtöbb ember, mint én is, mert 3 háztartásba vásároltam be egyszerre. Időben tovább tartott, de sehol nem volt tömeg.
2020. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitásra járok, akkor mindig kevesen vannak.

Ami zavar, hogy múltkor pl. senki sem állt a patika előtt kb. 10.30-kor, de nem mentem be, mert gondoltam, esetleg kiküldenek vagy épp akkor jelenik meg valaki, akinek ezzel beletiprok a lelkébe:( Pedig épp útba esett volna.

2020. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk vidéken ez olyan jól sikerült, hogy hétvégén inkább zárva van nálunk a bolt. :-D

Viszont az időseket nem igazán hatja meg, hogy pl. nálunk posta 12:30 és 14 óra közt mehetek, míg az öveké az egész delelőt, tegnap is voltam én meg 4, 70+ -os, akiből 2 kaparós sorjegyet ment vissza cserélni 1 volt aki csekket feladni, és 1 aki még elfogadható indokkal volt, mert tértivevényes levelet jött átvenni, amit délelőtt a postás nem tudott oda adni neki, mert boltba volt...

2020. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!