Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek betartani a rendet és miután elmentek dolgozni és boltba, otthon maradni?

Figyelt kérdés
Tele van az internet olyan képekkel, hogy mit művelnek az emberek. Tereken csoportosulnak, a Balatonnál előre félnek, mennyien mennek le majd most a hétvégén... Miért nem képesek nyugton maradni?
2020. ápr. 7. 18:08
 1/6 szántóvető ***** válasza:
60%
mert már vagy 3 hete vannak bezártságra ítélve,és még nem látni a végét.
2020. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert idióták. Rengeteg ember van, aki dacból "nekem aztán ne mondja meg senki hova nem mehetek", a magyarok jó része így gondolkodik. Sőt, olyan is van, aki kamunak vagy hisztériakeltésnek tartja az egészet, csak az a baj, hogy az ilyen hülyék miatt sokkal többen halnak meg.
2020. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Azt kellene csinálni mint a szomszédban. Aki megszegi a korlátozást 3 év börtön. De jobb lenne inkább pénzbírság, mert azzal az állam is keresne, a börtönben meg az államnak kell eltartani.
2020. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tartom szánalmasnak, hogy a korlátozások előtt szinte mindenki követelőzött, szidta a kormányt, miért nem csinál már valamit, aztán mikor KÉRTEK (még most sem tilos kilépni az utcára, nincs tilalom), akkor nagy ívben leszarták az egészet. Ezeken tényleg csak az segít, ha utasítás, tilalom lesz katonai felügyelettel.
2020. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Béla211 ***** válasza:

Sajnos tényleg sokan nem értik mért jó ez de nagyon sokan betartjak idősek pl most már szerintem sokkal kevesebben vannak. Az a baj hogy kicsit elrontoták szerintem a kommunikációt is.

Mert az egészség ügyi sétát sem írták körül rendesen mint ahogy azt a napokban megtette most a doktornő. Meg nem hangsúlyozták hogy igen is a fiatalok ra is veszélyes lehet szerintem ezért is van picit hogy most pont a fiatalok nem veszik komolyan.

Én mondjuk azt sem értem, hogy becsuktak mindent konditermet is most nem rég újra kinyithatak.

Szóval sajnos néha ők sem következetesek.

És tényleg sokan nem veszik komolyan és nem tartják be az intezkedéseket.

Meg csoportba verődnek főleg a fiatalok.

Hiába hallani az Amerika olasz spanyol helyzetről. Mintha nem is történe meg.

2020. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert társas lény--
2021. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!