Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet olyan ember...

Hogyan lehet olyan ember Magyarország miniszterelnöke, akit nem érdekel a magyar ember élete?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt mondja, hogy tőle aztán meg is halhatunk. Inkább Macedóniának ad maszkokat. És azzal indokolják, hogy ők állítják meg a migránsokat??? Mi van??? Azt hittem eldurran az agyam, mikor ez kiesett a Szíjjártó száján (bár döcögve, talán ő sem volt meggyőződve arról, hogy ezt így kellene közölni).

Szóval effektíve tőlük a magyar ember akár meghalhat.

Most este még mindig ő a miniszterelnök, és holnap is ő lesz.

Nem értem, hogy ez hogyan lehetséges.

És vannak olyanok még mindig, akik ezt is megtapsolják? Hogy igen, hajrá, inkább meghalok, csak a migránsok ne jöjjenek!!


2020. ápr. 7. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy van annyi ember, aki bálványozza, mint a messiást. Látom te nyitott szemmel jársz.
2020. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
El vagy tévedve, de nagyon.
2020. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1. és az a baj, hogy annyira nem is kell kinyitni, elég résnyire :D :D :D


2. kifejted, hogy miért? szívesen meghallgatom, hogy hogyan lehet ezt másképp értelmezni. tehát: nem tud biztosítani elegendő maszkot a magyaroknak, szorri, de Macedóniának ad, ez azt jelenti, hogy neki elsődlegesen a magyarok fontosak? vagy hogyan szeretnéd ezt magyarázni?

2020. ápr. 7. 19:19
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mondok neked egy jobb érvet is. Segítsünk, hogy később ők is segítsenek nekünk. Sosem tudod hogy mikor lesz szükség akár egy Macedónia szintú ország segítségére is.
2020. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, szerintem fontosabb lenne először a saját honfitársainak osztogatni a maszkokat, tekivte, hogy rohadt drágán lehet még mindig hozzájutni, és csak utána pacsizni, de kinek mi....
2020. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy "demokrácia" van, ami a diktatúra legsunyibb formája. Az emberek azt hiszik, hogy arra szavaznak, akire akarnak, de közben a média révén folyamatosan manipulálják őket, így aztán arra szavaznak, akire mondják nekik, hogy szavazzanak. Ebből következik, hogy független, magyar közösségeknek esélyük sincs a hatalom közelébe kerülni, mert nincs médiatámogatásuk.
2020. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Akkor mondok neked egy jobb érvet is. Segítsünk, hogy később ők is segítsenek nekünk."


Nekem még az sem kellene, hogy ők később segítsenek, nagyon szívesen segítek bárkinek önzetlenül. De a repülőgépen is azt mondják, hogy először magadra helyezd a maszkot (véletlenül a példa is épp maszk), utána segíts másoknak. És ez nem véletlen.

2020. ápr. 7. 19:49
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon önző és magadnak való vagy kérdező!
2020. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Mi lenne velünk ha más országok így gondolkoznának?
2020. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Nagyon önző és magadnak való vagy kérdező"


Ezt arra reagálod, hogy épp leírtam, bárkinek szívesen segítek önzetlenül?


Érdekes a gondolkodás errefelé, kezdem érteni a nagy támogatottságot.

2020. ápr. 7. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!