Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ellenzékinek hogyhogy nem...

Sok ellenzékinek hogyhogy nem esett még le a tantusz, hogy mostanában azért nincsenek tüntetések, mert 2010 előtt a jobboldaliak tüntettek?

Figyelt kérdés
A baloldali ellenzék mostanában nem tud olyan sok embert összehívni tüntetni, mivel a tüntetők jellemzőbbek voltak annak idején a jobboldalon, de mivel jobboldali kormány van, ezért saját maguk ellen minek tüntetnének?

2020. ápr. 7. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Az ellenzék online tüntet méghozzá vasárnap este vasárnap. 😄😂
2020. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

"mostanában" ne csodálkozz, hogy nincs tüntetés, kijárási korlátozás van. :))


Amúgy 10 év alatt volt jó pár nagy tüntetés, százezres is nem egyszer.


Más kérdés, hogy nyilván a szélsőjobbosok ha nem is voltak többen, akkor is hangosabbak, látványosabbak voltak. Mondjuk szerintem az pozitívuma a "baloldali" tüntetéseknek, hogy nincsenek gyújtogatások vagy hasonló, mint 2006-ban.

2020. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mostanában alatt az utóbbi éveket értettem, a járvány előtti időszakot!
2020. ápr. 7. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

A jobboldal sokkal gerinctelenebb, agresszívebb, aljasabb, és erőszakosabb mint a bal.


Ez már eszedbe jutott?


A jobboldal csak hepciáskodott.


Egy baloldali leginkább csak akkor mozdul, ha úgy érzi hogy muszáj. Akkor viszont következetesen halad előre.

Ezenkívül jellemző ránk az elvtársiasság még akkor is, ha két különböző párt szimpatizánsai vagyunk. Ott és akkor ez részletkérdés.


DK-s létemre örömmel rugdalnám a fideszeseket, akár jobbikosokkal karöltve is! A cél szentesíti az eszközt!

2020. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

#4 vagyok:


Ne akard, hogy a majdani történések cáfolják meg a konteódat.

2020. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Mondanám, hogy anyádat rugdald, dékás, de te még neki se kellettél. Hosszú ideje tettlegességgel fenyegeted a másik oldalon lévőket, ideje lenne már, ha valaki kivágna innen.
2020. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

"Amúgy 10 év alatt volt jó pár nagy tüntetés,százezres is nem egyszer."



Hol? ja igen a sárgamellényesek Franciaországban...



Volt kb 10ezres, amikor az Örömódát skandáltátok, szép volt nem mondom, de én maradok az Nélkülednél.

2020. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

"DK-s létemre örömmel rugdalnám a fideszeseket, akár jobbikosokkal karöltve is! A cél szentesíti az eszközt!"


Xd, egy Jobbikos pont melléd fog állni...lásd Győr, Vas megye, Paks... Balmazújváros...


[link]



Mikor szeretnél megrugni engem? Mond időpontot...de tudod a "nagy testvér figyel" 😉

2020. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

DK-s, túrórudika1-nek:


Ad 1: Az adminok nem épp pártatlanok, ha érted mire célzok. XD


Ad 2: Nyugodtan lázadozhatsz, és hazudhatsz. Hidegen hagy. Mert az hogy én tettlegességgel fenyegettem volna bárkit is, az szimpla hazugság.

Amíg egy ELKÉPZELT szituációban foglalok állást, ráadásul azon belül is feltételes módot használok, ( rugdalnám) addig semmi rosszat nem mondtam! XD


Majd ha tényszerűen közlök, akkor lehet panaszkodni!

Arra pedig várhatsz egy darabig ....

2020. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

"Mert az hogy én tettlegességgel fenyegettem volna bárkit is, az szimpla hazugság."


Ne ferdíts 21:06-kor nem te írtad ezt? A %megegyezik..


"DK-s létemre örömmel rugdalnám a fideszeseket, akár jobbikosokkal karöltve is! A cél szentesíti az eszközt!"



Szerintem ez már fenyegetőzés...de miért írod minden kérdés alá, hogy DKs vagy, ez valami reklám, vagy toborzás?

2020. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!