Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig tarthat ez...

Szerintetek meddig tarthat ez a járvány? Érdemes lenne kiköltöznöm a budapesti albérletből?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok albérletben, de már 3 hete vidéken vagyok a családomnál, megoldották az itthoni munkavégzést szerencsére. Szerintetek érdemes lenne kiköltöznöm, ha úgysem vagyok fent? 2 hónap miatt nem lenne jó a hercehurca, de mi van ha félévig vagy tovább is eltart ez az egész? Ti mit tennétek?
2020. ápr. 11. 15:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Fél-egy évig. Megmondták az operatív törzs tájékoztatóján, hogy most a legfontosabb elnyújtani a történetet. Júliusra fog tetőzni. Az a 4.hónap. Onnan még lassabban fog lemenni a görbe. Lesz háromnegyed év is
2020. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy érdekes kérdés, bár nem értem miért a magyar politika témakörben jelenik meg. ;)


Egyre több cikkben merül fel, hogy mivel a szolgáltató cégek egy része meg tudta oldani a home office-t, így hosszabb távon változást okozhat bizonyos munkakörökben, ahol pl. nincs személyes ügyfélkapcsolat, hogy szükséges-e akkora irodaterületet bérelni, mint korábban. Illetve, ha a távmunka jól működik, akkor szükséges-e egyáltalán olyan megkötés egyes budapesti cégeknél, hogy előnyben részesítsék a budapestieket és a Budapest környékieket akár már az álláshirdetésben, akár kimondatlan szelektálva a kiválasztás során.


Ami a Te konkrét esetedet illeti, azt kell mérlegelni, hogy ha felmondod a lakásbérleted, utána ha vége lesz ennek ki tudja mikor, vajon találsz-e hasonló lakást, hasonló áron, esetleg olcsóbban. Nem írtál semmit arról, hogy a lakás kiválasztásánál pl. szempont volt-e a munkahely megközelítése stb.


Összességében nagyon sok a talán a jelenlegi helyzetben.

2020. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 árokpart ***** válasza:
82%
Május végére,június elejére vége lesz. A Szent János kórház főigazgatója tegnap nyilatkozta.
2020. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Aki erre konkrét választ ad, az csak tippelget.
2020. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Ez úgy van, tippelnek. De orvosok mondják, hogy kb júniusra vege lehet
2020. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek, hogy nehezen találnék újra egy ilyen jó lakást. Nagyon megszerettem, a lakók is rendben vannak, belvárosban van, közel a munkahelyhez és ahhoz képest szerintem már nem is számít drágának, 2 éve nem emelte a lakbért a tulaj.
2020. ápr. 11. 15:21
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd fel, várj még legalább két hónapot! Addigra már többet tudunk, tisztábban látjuk a helyzet alakulását.
2020. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Lazy Lover ***** válasza:
nyár közepe kb 1 tanár mondta szeptemberben már menni kell a diákoknak suliba
2020. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Erre senki nem tudja a választ. Tippelni lehet csak és reménykedni,hogy minél elöbb vége legyen. Ha felmondod utána találsz-e elfogadhatót?
2020. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én is csak találgatok, de szerintem addig nem áll vissza a rend, ameddig nem lesz elérhető gyógyszer a vírusra. Nyár elejére mondják a tetőzést, de utána mennyi idő lesz még, ameddig elfogynak a betegek? Addig biztos nem fogják feloldani a korlátozásokat, hiszen csak újra fellángolna a járvány. Őszre pedig azt jósolgatják, visszatérhet, nem ismerjük még a vírus természetét. Szóval én arra készülök, hogy hosszú ideig lesz még félgőzön az ország.
2020. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!