Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány új intézkedésével...

A kormány új intézkedésével teljesülhet a magyar munkásréteg álma, akiknek az életüket csak a munka teszi ki. Boldogok vagyunk?

Figyelt kérdés

[link]


Újabb törvény a munkáltatók javára. És erre szavaznak a birkák. :(


2020. ápr. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én boldog vagyok. 41/M
2020. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez így még lófütty, hogy csak 60 munkaórás 1 hét és havonta jár 1 szabadnap.

Ezen még bőven van mit szigorítani, a sok birka úgyse fog merni bégetni.

2020. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Téged az nem zavar, hogy most otthon vagy és nem dolgozol mégis kapod a fizetésed?


Értem én, hogy mindenki a saját érdekét nézi de ha egy céggel leszerződtél, hogy egy évben dolgozol nekik 1900 órát és ezért kapsz egy fizetést akkor szerintem a cég elvárhatja tőled, hogy annyit tényleg dolgozz is le. Attól hogy nem a te hibád, hogy most épp nem lehet termelni nem érdemled meg hogy fizessenek az otthoni semmittevésedért.

2020. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez azért már tényleg beteg...
2020. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Durva, hogy mindenkinek kell az igyenpénz, közben azt sem fogják fel, hogy ha nincs munkaadó, akkor munka sincs.
2020. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Dúgozni kű keminyen, lypsyk!!!
2020. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ezzel semmi baj, csak ne legyél kapcsolatba, gyereket meg még véletlenül se vállaljál.
2020. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hármas, te agyatlan fogyatékos, akik otthonról dolgoznak, azok ugyanúgy dolgoznak.
2020. ápr. 11. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Szerintem fuss neki a munkaidőkertnek még egyszer ha attól félsz, hogy azokat fogják majd behívni szombatonként dolgozni akik most is dolgoznak (akár otthonról is).


A munkaidőkeret azoknak a cégeknek jó akiknél épp áll a termelés és szeretnék a következő 1-2 évben behozni a lemaradást, mert így akkor majd mondhatják, hogy Gizike most te épp 2019. április 10.-ét dolgozod le amikor otthon vakartad de mi fizettük. (Jó ez Gizikének? Nem. De gondolom ha most Gizike nem kapna egy lyukas garast se vagy kirúgnák akkor még kevésbé lenne boldog.)

2020. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te vagy a fogyatékos, mert nem értetted, hogy az előző válasz azokra vontkozik, akik úgy vannak otthon, hogy nem tudnak dolgozni. Ahogy a kérdésed is erre vonatkozik.

2020. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!