Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Vona Gábor...

Mi a véleményetek Vona Gábor személyéről és tevékenységéről?

Figyelt kérdés

Én nemigazán tudom hova tenni ezt az embert. Ugyebár radikális jobboldaliként kezdett, utána néppártosodott és aztán most, ha ránézel a youtube csatornájára egy modernizálódott, nagyon mérsékelt csávót láthatsz ott.

Mintha kettő teljesen különböző ember lenne.


Vona vajon szélkakasként változtatja az elveit, mikor melyik tűnik hasznosabbnak vagy csak egy komoly jellemfejlődésen ment keresztül ?



2020. ápr. 13. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Eleve, nem tartom jó politikusnak azokat, akik nem képesek kiállni elveik és meggyőződéseik mellett, hanem napraforgót játszanak és mindig odafordulnak, ahol több a profit.
2020. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarom védeni, de az lenne a normális, ha mindenki olyan ütemben változna, ahogy Vona is.

Teljesen abnormális, hogy emberek évekig ugyanazt gondolják, ugyanúgy cselekednek. Változnia kéne mindenkinek, ahogy a világ is változik. Semmi sem állandó, kivéve az állandótlanságot.

2020. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A JELENLEGI tevékenységét elismerem. Aki nem hiszi nézzen utána, hogy a vlogjába minőségi tartalmakat tölt fel értelmes gondolatokkal. (Ez a magyar közéletben elég ritka ugyebár!) Ezt ügyesebben is csinálja, mint a pártvezetést.
2020. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már az arca se nagyon rémlik, pedig jó sokat mutogatták a tv-be anno. Szerintem egy teljesen jellegtelen, súlytalan politikai szereplő.
2020. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Megvetem.
2020. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Kártékony, köpönyegforgató, populista, ostoba
2020. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Totál nem értem a megváltozását ahogyan kezdte, és ahogyan befejezte.
2020. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#2: Végülis jogos, mert pl: én is full más nézeteket vallottam 4-5 éve mint most. Akkor fideszes voltam, ma meg úgy vagyok vele, hogy egyik párttal se tudok azonosulni. Igaz, közel 20 évvel fiatalabb vagyok Vonánál és fiatalon sokkal képlékenyebb az ember világnézete mint mondjuk 40 évesen.


#3: A vlogolásban szerintem is jobb, bár a parlamenti csörtéit Orbánnal azt nagyon szerettem :)


#7: Ezzel nem vagy egyedül :)

2020. ápr. 13. 23:39
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

"bár a parlamenti csörtéit Orbánnal azt nagyon szerettem :)"


Tényleg voltak óriási pillanatok! Csak a jónépet nem ez érdekli sajnos.

2020. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudtam hogy vlogol,de ez mindennek az alja.A you tube-on is max. a kisebbség lájkolja most.Anno mikor berobbant a köztudatba,erős volt,határozott nézeteket vallott.Totál szélkakas,visszagondolva örülök hogy anno nem nyerték meg a választást,mert olyan politikusra nincs szükség,aki egyszer így gondolja,egyszer úgy.Be ne mesélje nekem Vona,hogy 35 évesen kiállok radikálisan valami mellett,40évesen meg már nem,ki veszi ezt be.Vannak nekem is meglátásaim,amit 25 évesen ugyanúgy gondoltam,meg most majdnem 40 évesen is ugyanazt vallom,a fő vonalak csak úgy nem változnak meg hipp-hopp.Teljes mértékben hiteltelen,és ezt nagyon sokan látják.Ez olyan mintha Orbán pár hónap múlva teljesen hátat fordítana önmagának,és egy teljesen fordított irányba kezdene el intézkedni.A fideszeseknek teljesen hiteltelenné válna.

Ha én nem bírok egy népcsoportot,azt nem bírom.Elő nem fordulna olyan,hogy kiállok ez mellett,majd pár év múlva ezekkel az emberekkel egy asztalhoz leüljek beszélgetni.Mit akar egyáltalán ezzel elérni ? Nagyon nem vágom.Az fordult még meg a fejemben,lehet hogy elkezdett félni,nehogy valami attrocitás érje,és gyengeségből inkább most úgy csinál,mintha megszállta volna a szentlélek.Mondjuk nekem már mindegy mit csinál,mert előttem leszerepelt.

2020. ápr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!