Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ-nek van ifjúsági...

A FIDESZ-nek van ifjúsági szervezete? Érdemes belépni szerintetek? Tudtok mesélni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lárifári. Nézz már be a parlamentbe. Úgy néznek ezek ki mint akik fiatalok? És demokraták?
2020. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Remélem ott nem Karakk Péter korúak a legfiatalabb demokraták. :D
2020. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Aztán 20 évesen milyen végzettséged van Kedves Fidelitas hozzászóló. Mert hogy se gazdasági se jogi végzettséged nem lehet. Akik ilyen szervezetbe vagy politikába akarnának dolgozni csak elkéne már egy szakos diploma. Ja, szerintetek nem. Azért tart az ország ahol.
2020. ápr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te akkor akarsz bemenni a kocsmába, amikor már a redőnyt eresztik lefelé?

2020. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as!


Azért ez nem ilyen egyszerű! Láttam én más 2 diplomás ökröt is.

2020. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: de legalább diplomával politizálnak. Valami tudás akaratán kívül is ragadt rá. Jobb mint érettségivel osztani az észt.
2020. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van, a Fidelitas, de ne reménykedj, nem fogsz a húsos fazékhoz jutni! Már megvannak a jól bejáratott nevek, az újak csak arra jók nekik hogy erőt demonstráljanak! Beszéltem Fidelitaszosokkal, és nagy részük tisztában van azzal, hogy milyen is itt itthon korrupció, Mészáros stb. Sokan tisztában vannak azzal is hogy nem jönnek a migránsok, csak azt várják hogy hátha esik le egy kis morzsa nekik is
2020. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!