Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A póstaládás kínai szájmaszkot...

A póstaládás kínai szájmaszkot hányszor lehet használni? Politikus/op. Törzs nyilatkozott erről?

Figyelt kérdés

A postaládába dobtak be államilag 2db szájmaszkot. Én nem használok maszkot, mert nem vagyok beteg. Amikor már beteg lennék is már mindenki elkaptja stádiumú terjedésről beszélhetünk, így igazán nincs értelme. Nem is értem, ha nem kértem miért küld az állam. Mindegy.


A szomszéd kérdezte - mert mindig részletesen megmagyarázok neki mindent, olyan jól - hogy ezeket a maszkokat hányszor lehet használni. Egyszerű kínai arcmaszk, matt kék színű. Azt hiszem mindenki ilyet kapott, ezért is kérdezem itt, hogy tudja-e valaki, hogy a kormány által küldött ezen típusú maszkokat hányszor lehet használni ? Nyilatkoztak róla politikusok, Szíjjártó vagy az Op.törzs tagjai, hogy hányszor lehet felhasználni ? Mert ha csak egy alkalommal, akkor az nagyon karcsú


A potikába megkérdezem a gyógyszerészt mindig, de ez ugye postán jött. Így biztos elmondták a sajtótájékoztatón amit én nem nézek


2020. ápr. 14. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem járt hozzá használati utasítás, hogy hányszor/meddig viselhető?

Ha nem akkor inkább fel se vedd.

2020. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
ez komoly?2 db maszk egy házhoz?legalább mosható?
2020. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyet sem kaptam...pedig örülnék neki.
2020. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Kínai?

Akkor azt majd inkább hordják a már 3. hullámban újra fertőződő kicci kínajiak.

2020. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ruha anyagból van, akkor mosható.
2020. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem "államilag" dobták be, mert nem kaptunk mi sem, és itt a környékünkön senki.

Max. a helyi önkormányzat adta nektek.

Ajándék lónak, ugyebár... Köszönd meg, és ne nyervákolj, hogy minek.

Amúgy a műtős maszk egyszer használatos.

2020. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Valóban helyi önkormányzattól jött. Semmiféle utasítást nem tartalmazott. 2 db szájmaszk volt benne. Minden ládába. Akkor ezt nem az állam rendelte el, hogy az önkormányzat adja, hanem maguk a kerületi önkormányzatok találták ki?
2020. ápr. 14. 14:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem várják el cserébe, hogy ezt kelljen kötelzően 2 éven át használni felváltva mosogatva....
2020. ápr. 14. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egom?
2020. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!