Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz közeli boltokat cba...

A fidesz közeli boltokat cba coop reál miért nem adóztatja a fidesz? Csak a Tescot és a többit. Bár ami vicces ha ők még árat emelnek úgyis olcsóbbat lehetnek mint pl. a cba ahova normális ember amúgy se megy.

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az árbevétel az adó alapja.

Olvasgass!

2020. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véletlen sem a fideszhez való viszony.
2020. ápr. 16. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Hát itt nekem nagyon úgy tűnik hogy hiába Franchise a CBA attól még az anya vállalatnak bruttó 6 milliárd éves árbevétele volt tavaly, ami igencsak felette van az 500milliónak még nettóba átszámolva is. [link]


Én sem értem miért vásárol valaki a CBA-ban. Én szívem szerint betiltanám azt az üzletláncot, meg a Coopot is. Silány minőség es baromi drága. Nyilván persze a gyökér fideszes ott fog vásárolni ha 3x annyiba is kerül, mert hát "aZ lEgAlÁbB mAgYaR éS hAzAi, neM küLföLdI sOrOsIsTa!!!4!4" és önként és dalolva tömi a havermutyik zsebét.

2020. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Silány minőség es baromi drága"


Mondjuk Újpest Központ esetében pont, hogy a CBA jó és a Spar egy nagy rakás szar.

2020. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vidéken sajnos a CBA nagyon gyenge.

Szegeden is lenne jó COOP pl. de ott meg tavaly annyiba került fél liter kóla mint a tescoban az 1.75 liter. De minden terméknél megvolt ez a különbség.

2020. ápr. 16. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 A mi városunkban is a CBA utódja, a Príma a legmagasabb minőségű üzlet, ahogy a szomszéd városban is a kisebb boltok közül ezek a legjobbak. Csak egy veri minőségben, az Interspar, de a kisebb Spar üzleteket inkább elkerüli az ember.
2020. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező

Ugyanez a hiszti ment akkor is amikor a devizaválságban vetett ki különadót a kormány.

Akkor is ezt próbáltátok meg beadni, hogy bezzedacbanemfogfizetni - aztán kiderült, hogy de, fizettek ők is.

Tudom hogy sok ember kezdő a politikában, még többnek igen rövid az emlékezete, de pechetekre nem mindenkinek.

Szóval nyugi, a törvény megfelelő módon van kidolgozva és mindenki kiveszi a részét a fizetnivalóból is.

2020. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!