Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehetett volna előzni a...

Meg lehetett volna előzni a járványt Magyarországon a határok hamarabbi lezárásával?

Figyelt kérdés
Én már akkor lezártam volna a határokat, amikor felmerült a vilagjárvány lehetősége, így nem lenne egészségügyi vészhelyzet, és a gazdasági válság is kisebb lenne.

2020. ápr. 17. 20:44
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Nem. A gazdasági válság pedig pont hogy nagyobb lett volna.
2020. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Viszont sokkal súlyosabb válságot eredményezett volna.
2020. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A vírusok nagyon pimasz kis jószágok, mikrométer nagyságrendűek, átjutnak bármin, hacsak nem zárod le az országot hermetikusan. De ha azt teszed, akkor meg mindenki megfullad egy idő után.


A válság meg nem lenne kisebb, hiszen az egész oka az, hogy a cégek nemzetközi szinten egymásra vannak utalva. Ha nincs külföldről alapanyagod, nincs exportra megrendelésed, akkor b***hatod. Épp ebben vagyunk most. Nem lófrálnak beteg emberek, nem hiányzik senki a munkahelyekről, csak az egész világon megállt az élet, és ez ránt magával minket is. Rántana akkor is, ha egy darab vírus nem lenne az országban.

2020. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külföldről akkor is hazajött volna egy csomó magyar, akiket be kellett volna engedni, simán behozhatták volna.
2020. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen meg. Határok, repterek, kikötők.
2020. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én magyart sem engedtem volna haza, csak két hetes kórházi karanténnal.
2020. ápr. 17. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted,hogy előre gondolkodtak volna ,felmérik a helyzetet és néhány röpke pillantra félreteszik az önös érdekeiket a ország vezetői ? oszt az mire vezetett volna ?!
2020. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha novemberben lezárják. Mert hogy kínába novemberben kezdődött. Hamarabb is itt volt a vírus....
2020. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 monen ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!