Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most több évig (2+ év minimum)...

Most több évig (2+ év minimum) koronavírusosdit fogunk játszani? Másképp mi értelme lenne a felhatalmazási törvénynek

Figyelt kérdés

A kormány nyílt érdeke, hogy minél tovább elhúzzák, azaz "lassítsák" a járvány terjedését. A rendkívüli állapotok valószínűleg hosszú évekig fennmaradnak.

A magyarok a végsőkig kitartanak a karanténban ha kell évekig is, ha kell éhezve és nélkülözve, csak hogy közösen megmentsük néhány 90 éves életét, és hatalmon tartsuk a jelenlegi kormányt?


2020. ápr. 18. 21:28
 1/9 árokpart ***** válasza:
100%
Dehogy fogunk. A veszélyhelyzet és a kijárási korlátozás az kettő külön dolog. A kijárási korlátozást már nyár előtt feloldják, a veszélyhelyzet az igen az fennmaradhat , mert az a járvány következtében fellépő gazdasági bajokat orvosolja főképpen. Tehát ha a veszélyhelyzetet szüntetnék meg, akkor az eddig hozott összes gazdasági intézkedés, gazdasági reformcsomag a hatályát veszítené. Igen főképpen a gazdasági reformok miatt kell szerintem a felhatalmazás. Attól még, hogy jogilag veszélyhelyzet van ugyanúgy fogunk élni mint máskor ha feloldják a korlátozásokat. A kettő nem ugyanaz.
2020. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mostmár kulnak bele mindenbe ,megnyomják a végét aztán 2022ben vesztenek és itt hagyják a romhalmazt másoknak :D Szóval ja,én elképzelhetőnek tartom
2020. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó játék h*jegyerekeknek
2020. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Lehet a fidess örökre a nyakunkon marad és választás se lesz màr. Én ettől félek.
2020. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
52%

"A kormány nyílt érdeke"


Ugyan áruld már el nekem, hogy miért érdeke a kormánynak ez? A teljes magyar gazdaság összeomlott, a forint gyengült, a költségvetést újra kellett tervezni, a költségvetési hiány megugrott...??

2020. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A választás eredménye eddig se nagyon volt kétséges, most meg még nőtt is a fidesz népszerűsége.

Kár, hogy nem vágod, hogy baj van.

Kicsit nézz körül a világban!

2020. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a szomorú hogy büntetik az ellenzéki városokat pl. Göd.

Aztán cégeket kaparintanak meg mint Debrecenben. Féltem Bige Lacit is mert régóta fenik rá a fogukat.

2020. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy demondtralni tudja: õ jo fiu, visszaadott minden jogot, az ellenzek a g.tzi, mert miket ki nem talalt rola, mi mindennel meg nem vadolta...

Plusz szinte biztos vagyok abban, hogy elorehozott valasztasokat fog tartani, meg mielott nyilvanvalo lenne a gyökagyu sajatjainak is, hogy a gazdasagnak kampo.

2020. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*demonstralni. Legyunk elgepeles-mentesek a kozvelemenykutatokkal :)
2020. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!