Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem ijeszt meg, hogy...

Titeket nem ijeszt meg, hogy egyesek szerint Gyurcsány jobb miniszterelnök lenne, mint Orbán?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, én nem vagyok fideszes, és nem járok szavazni, de rászavaznék Orbánra, ha ezen múlna, hogy Gyurcsány és a bandája ne kerüljön a hatalom közelébe. A személyénél már csak az kártékonyabb, amit képvisel.
2020. ápr. 21. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Ki akarná megint ,hogy a kígyók királya,a terép csecső, Feri megint miniszter legyen?

Legyen már vérfrissítés ne csak Orbán,és Feri...2022.

2020. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Az az egy vagy kettő gyenge troll, aki a gyurcsányos kérdéseket spameli itt, szerintem senkit nem ijeszt meg. A nyuggersereg az ijesztő, ami az ilyen hülyeségeket komolyan veszi, hisz azok már az egyszeri sípolókat is meglincselik, és leszavaznak a fideszre, mert az a kisebbik rossz :D
2020. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem.

DK-s vagyok, és akinek nem tetszik az tehet egy szívességet.

2020. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem, azt valahogy leviselnénk, kicsit könnyebben, mint Orbánt. ám ez a naivitás valóban ijesztő.

De az szórakoztató, hogy most megjelentek azok a "nem fideszesek", akik fanatikusabbak a valódi fideszeseknél.

Persze hogy nem jár szavazni. Ahhoz tudni kéne, mit jelent állampolgárnak lenni. Meg hogy miért is szavazunk. De elhiszem hogy vannak igénytelenek is, számukra is van hely a földön.

2020. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem kérünk a Fletó Észak-Korea-i színezetű rendszeréből.

Soha többet Gyurcsány-t.

2020. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Valaki szerint meg Orbán jobb mint Gyurcsány nem ijeszt meg?
2020. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon elég sok elmebeteg.
2020. ápr. 21. 18:28
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Kapott lehetőséget, elk´rta. És nem csak amikor hatalmon volt. az összes ellenzéki pártot behálózta és szép lassan teszi tönkre őket.
2020. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem szoktam szavazni,de azért el fogok menni,nehogy Gyurcsány kapjon vmi voksot.
2020. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Soha többet kommunizmust!

DK-MSZP-MSZ(M)P

Ne dőljetek be nekik!

2020. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!