Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc ex Minisztere...

Gyurcsány Ferenc ex Miniszterelnök Úr megnyerte magának a jövő értelmiségeit a fiatalokat azzal hogy kiáll az érettségi elhalasztása mellett? 1 nap alatt 50 ezer fiatal írta alá a petíciót.

Figyelt kérdés

Nekem amúgy is az jön le hogy a fiatalok már nem dőlnek be a fidesz féle Gyurcsány démonizálásnak.

Azt is látjuk hogy Torockai és a székház gyújtogató banda nem a "szemkilövető" áldozatai voltak hanem alávaló provokátorok.


2020. ápr. 22. 18:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nekem ő nem miniszterelnököm így ennyit erről.
2020. ápr. 22. 20:31
 12/25 A kérdező kommentje:
2millió magyarnak meg vagy 500 ezer megvett határon túlinak a miniszterelnöke.
2020. ápr. 22. 20:32
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt a kérdést maga Fletó írta,meg a többi miniszter Urasat is.Jól van ,most már simogasd meg Klarikát,köpött a maci
2020. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

Gyurcsany elhuzhatna már a francba! Amikor ott volt az ideje akkor kellett volna a gatdasagot felpörgetni,ő már sehogy nem fogja magarol lemosni a sok szrt! Most pont ezeknek a diakoknak a naivsagat hasznalja ki ,akik még pelusosok voltak mikor ő volt hatalmon. Amugy meg a diakok Gyurcsany nélkül nem tudnak peticiot írni? Ilyen böszmék?

Szánalmas!

2020. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

"Az a fiatal,aki az érettségitől fél,kikúrt nagy pofonokat fog kapni az élettől."

Még többet meg fletotól!

2020. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Gyurcsány már akkor kivívta a jövő értelmiségeit diataljait, amikor szemmegasságban beléjük lövetett
2020. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Mint írtam mi már nem ülünk fel a szemkilövető dumának.

Aki nem iq negatív az tudja hogy az orbán által feltüzelt torockai vezette csürhe dobálta téglával meg egyéb dolgokkal a rendőröket. Magyarul provokátorok mind.

2020. ápr. 22. 22:54
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
Értelmiségi nem fogja gyurcsányt pártolni, max. az agyhalottak akik eddig is szavaztak rá. Ennyire nem kellene a pártszektátokban mindenki hülyének néznetek! 🤣
2020. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

"Mint írtam mi már nem ülünk fel a szemkilövető dumának.


Aki nem iq negatív az tudja hogy az orbán által feltüzelt torockai vezette csürhe dobálta téglával meg egyéb dolgokkal a rendőröket. Magyarul provokátorok mind."


Persze, valójában az öszödi beszédet is Toroczkai mondta, ugye? 😀 A bukott főnököd gyáva módon eltakarodott a végén, hogy más vigye el a balhét, és akkor te nyilatkozol itt IQ-negatívokról, amikor a fajtádra leginkább jellemző!

2020. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát nem is a nagyanyám gyújtotta fel a tv székházat. :D
2020. ápr. 22. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!