Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha érettségin valaki köhög...

Ha érettségin valaki köhög egyet akkor karanténba viszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy képzelik azt, hogy ilyen nagy veszélynek tesznek ki több tízezer. Ilyen nagy stresszben meg sem lehet írni normálisan az érettségit, mert mindenki azon fog agyalni, hogy meglegyen a 2 méter, ne menjen mások közelébe, úgyis lesznek tömörülések a folyosón stb. így egyszerűen nem lehet megtartani. Meg védőfelszerelésben vizsgázni.. Már reggel is ebbe kell menni.


Ugye lesznek rendőrök is. Ha valaki köhög akármi miatt miközben írják az érettségit, tegyük fel félrenyelt vagy csak köhög ami előfordul vagy egy kicsit megfázott akkor egyből elviszik őt a rendőrök és karanténba teszik? És akkor mi lesz az érettségijével?



2020. ápr. 25. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
És megkapja a megajánlott kettest 😊
2020. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, nem TE fogsz érettségizni, mert ENNYI ésszel semmi esélyed!
2020. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért mi nem igaz abból amit írtam? Bejelentették, hogy kötelező a védőfelszerelés, már reggel abba kell menni, egymástól 2 méter távolságra kell lenni és rendőrök őrzik a diákokat. Akkor ha valamelyik érettségiző diák tüsszent egyet vagy köhög akkor őt letesztelik vagy elviszik karanténba és felfüggesztik az érettségijét? Hiszen köhögésen keresztül lehet elkapni a vírust.
2020. ápr. 25. 21:28
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy emlékszem senkinek sem kötelező most érettségizni, megteheti ősszel is.


Egyebekben az iskola feladata, hogy a szükséges óvintézkedéseket megtegye, egy teremben összesen 10 tanuló lehessen, el legyenek különítve.


Amikor én középiskolába jártam, akkoriban 4 évfolyamon 4 osztály volt, tehát volt összesen 16 osztályterem, és volt jó néhány szakterem is. 1 évfolyamon kb. 120 diák tanult, és az írásbeli érettségi idején számukra szünet volt, emlékeim szerint akkor is eléggé szét voltunk ültetve. Szóval most, hogy más évfolyamok nem járnak be, nehezen tudom elképzelni, hogy egy egész épületben ne lehetne a megfelelő távolságot betartva megoldani az írásbeli érettségit.

2020. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Mármint az írásbeli érettségi idején az alsóbb évfolyamoknak volt szünet.
2020. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Mi az a kötelező védőfelszerelés, amit bejelentettek kérdező?
2020. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem készültél fel valld be és ne menj el, de ne hisztizz itt.
2020. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

# 2/7 Remélem, nem TE fogsz érettségizni, mert ENNYI ésszel semmi esélyed!"


Ennél hülyébbeket is simán átengedünk. Üdvözlet a modern liberális oktatásban

2020. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó! Mióta liberális a magyar oktatás? Jelenleg kell a legtöbb értelmetlen lexikális tudást megtanulniuk a diákoknak, aminek a nagy részét az életben sohasem fogják alkalmazni. A szakképzés, amit a dicső kormány annyira hirdet, meg katasztrofális állapotban van.
2020. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre egyikőtök sem válaszolt. Ha valaki köhint egyet az érettségin akkor egyből viszik őt a karanténba? A vírus tüsszentés és köhögés által terjed. De akkor neki mi lesz az érettségijével?
2020. ápr. 25. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!