Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy celebre azt mondjuk,...

Ha egy celebre azt mondjuk, hogy sokra vitte ugyanazon elven akkor Mészáros is nem?

Figyelt kérdés
Kifejtem. Valaki kérdezte, hogy Majka mit tud, hogy híres. Sokaknak az a véleménye, hogy az emberek irigyek és azért prolizzák és cigányozzák mert Majka híresebb és gazdagabb náluk. Akkor ugyanezen az elven Mészáros Lőrinc is többre vitte, sőt ő vitte a legtöbbre a magyarok közül, hiszen ő még gazdagabb mint a celebek nem? Tehát ha valaki azzal érvel, hogy mondjuk xy szidja Majkát de majka akkor is többre vitte mint ő akkor ilyen alapon Lőrinc vitte a legtöbbre nem? Jól látom vagy van bármi amiben tévedek?

2020. máj. 2. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindentől függetlenül Mészáros elég sokra vitte(többre mint bármelyik másik magyar) ha az alapján ítélünk meg embereket, hogy mennyi pénzük van.

Az hogy ő vitte ilyen sokra és nem Gibsz Jakab ugyanakkor szerintem főleg Orbán érdeme.


Ettől ő jó ember lesz vagy épp példakép? Nem hinném.

Nekem személy szerint nincs semmi bajom vele, egy politikai terv része, egy fogaskerék.

2020. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
leisztinger miért nem tudta tőzsdére vinni a hunguestet? akkor neki is 5* annyit érne papíron a részvényárazási sajátosságok miatt
2020. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majka tényleg egy vicc. És komolyan elhiszi magáról, hogy ő akkora különlegesség, és nem a retekklub állt mögé,és emelte fel. Mondjuk tekintve az igazgatójukra, erre nemigen lehet büszke.
2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!