Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az anyaországi párok és...

Azok az anyaországi párok és emberek akik undokul beszélnek a külhoni, és főleg az erdélyi, magyarokról milyen indíttatásból teszik ezt?

Figyelt kérdés

Lealacsonyítják őket undokul viselkednek velük és alacsonyabb rendűnek tekintik őket.

Kaptam ilyen undok, pikírt megnyílvánulást baloldali szimpatizáns anyaországi embertől.

Külhoni elszakított területről származó erdélyi magyar vagyok különben, de az anyaországban élek. Ez nekem nagyon nem tetszik amit eggyesek művelnek ilyen irányban.


És különben is eggyes pártok honnan kapják erre a pénz, energiát és felületet, hogy a külhonnal undokoskodjanak és utálatot és gyűlöletet szítsanak.



2020. máj. 6. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
* Azok az anyaországi pártok és emberek...
2020. máj. 6. 13:10
 2/52 anonim ***** válasza:
58%

A határon túli magyarok (tisztelet a kevés kivételnek), lejáratták magukat azzal, hogy orbánékra szavazgattak.

Gyorsan elfelejtették azt, hogy a fidesz betartott nekik az első népszavazás alkalmával.

Akik ilyesmire képesek, azok nem érdemelnek tiszteletet - még ha a véreinkről van is szó.

2020. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
18%
Fidesznél a migránsok az ellenzéknél a külhoniak és a vidékiek az ellenség
2020. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
45%

Így igaz, a határon túliak saját maguk renoméját tették tönkre azzal, hogy alaptalanul beleszóltak a politikánkba, és hagyták magukat lefizetni Orbán által.

Innentől kezdve nem vagytok ti magyarok, csak csökevények.

2020. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Látják a külhonban is, hogy kik azok a pártok akiknek nem fűlik a nemzet politika és idegen szekeret tolnak...


Volt aki a Fideszre és volt aki a Jobbikra szavazott és voltak sokan akik az LMP-re húztak...


Nem olyan egységes narancs színű az a külhon mint ahogy egyes pártok undokul ki akarják színezni...


Aki szavazott különikét az a nemzet politikáról szavazott elsősorban és nem rólad döntött, hogy élj Bivalybasznádon vagy a Fővárosban...

2020. máj. 6. 13:38
 6/52 szántóvető ***** válasza:
68%
valami 90%-uk a fideszre szavazott.ezek után mit vársz?
2020. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
56%

"Volt aki a Fideszre és volt aki a Jobbikra szavazott és voltak sokan akik az LMP-re húztak..."


De 90% a fideszre szavazott és ezzel az anyaországot és itteni testvéreiket küldték padlóra.

Szégyelljék magukat!

2020. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
58%

"Látják a külhonban is, hogy kik azok a pártok akiknek nem fűlik a nemzet politika és idegen szekeret tolnak..."


Aligha, hisz 96%-uk úgy szavaz a fideszre, hogy azok ellenzékben még a külhoni magyarok szavazati joga ellen szólaltak fel. Ebből is látszik, hogy a fidesz csak szavazatvásárlást csinált a dologból és én nem igazán érzek szimpátiát azok iránt, akik ennek aláfeküdtek.

Ahogy azt sem érzem bíztatónak, hogy mennyire megakarják indokolni a saját szavazati jogukat, de az ellen egy szót sem emelnek, hogy a kiutazott magyarok mennyire hátrányt szenvednek szavazati joguk gyakorlásában. Miért támogassam azok jogegyenlőségét, akikről tudom, hogy ők sem adnák meg nekem?

2020. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

"De 90% a fideszre szavazott és ezzel az anyaországot és itteni testvéreiket küldték padlóra."


Hol van az a rengeteg anyaországi ellenzéki szavazó, aki miatt a külhoni szavazónak szégyelnie kéne magát mert a Fideszre húzott?


Tudjuk, hogy egyes pártoknak mindegy a külhoni és szégyelje magát.


Minnél jobban szégyenli magát annál jobb az MSZP-ek DK-nak meg a többi seggnyaló hulladék pártnak.


Még jó hogy a Fideszre húztak, december 5. miatt. Ezek a selejt pártok csak az önsorsukat rontották a külhon elleni propagandával.

2020. máj. 6. 14:00
 10/52 A kérdező kommentje:

Azért lett a Fidesznek kétharmada mert ezek ilyen marhák voltak nemzetpoiltikából?


Lásd. a legújabb esetet a Szabó Tímeát.

2020. máj. 6. 14:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!