Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne lezárni a teljes...

Nem kéne lezárni a teljes Balaton partot az idén, a fertőző veszélyek miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 9. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem,szerintem mindenki menjen oda,ennyivel is kevesebben fogunk maradni.
2020. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Az megvan, hogyha lezárnád a Balatont, akkor az emberek majd a második legnépszerűbb nem lezárt helyre mennének? Vagy még rosszabb, a szélrózsa minden irányába? Akkor kvázi zárj le mindent, dögöljön éhen mindenki aki turizmusból él és kész. Hurrá, de jó forgatókönyv.
2020. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
2-es,kit érdekel ki él a turizmusból ? A car kajákon kezdve a lakáskiadásig,hol érdekel ez bárkit is ?
2020. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én mindent keményen lezárnék, addig, amíg akár egyetlen új fertőzés is van. Amit most csinálnak, az egész nyugati világban, egyszerűen röhejes.
2020. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 árokpart ***** válasza:
82%
Ja hát persze csináljunk egy jó kis államcsődöt nem? Nem elég a 7 százalékos recesszió még legyen? Édes Istenem egyszerűen nem hiszem el, hogy az ilyen válaszokat felnőtt emberek írják, ha meg azok akkor meg már tényleg annyi ennek az országnak.
2020. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kellene? Semmi nem indokolja
2020. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Miert kellene lezarni? Aki nem akar, az nem megy oda es kesz. Aki odamegy, az vallalja a kockazatot. Felnott emberek vagyunk!
2020. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én csak titeket rettegőket zárnálak be az otthonaitokba.


Sokkal egyszerűbb megoldás.

2020. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
07:39: jó, nyugodtan le lehet fertőződni, majd akkor kisebb lesz az arcod.
2020. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
lezárások ide vagy oda, már fél Magyarország halott lenne, ugyanis nem úgy vettem észre az elmúlt 2 hónapban, hogy az emberek többsége betartotta volna a korlátozásokat. húsvét előtt tömegek voltak a boltokban bevásárolni. miért nem robbant még be akkor mostanra? vagy szerencséjük volt, mert ott a többszáz ember között mégse volt egy fertőzött se?
2020. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!