Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok melyik volt legutób...

Jobbikosok melyik volt legutóbb az a párt ami nem a Jobbik volt mégis országgyűlési választáson rájuk szavaztatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy melyik pártról váltottatok át a Jobbikra.

2020. máj. 12. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
DK
MSZP-P
LMP
Momentum
KKP
Más
Mindig is Jobbikos voltam
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Én 2018-ig jobbikos voltam, másra előtte soha se szavaztam. Mivel már Mi Hazánkos/Fideszes vagyok, nem szavazok.
2020. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes kérdés lenne, hogy aki mondjuk 2014-ben Jobbikra szavazott az 2022-ben kire fog :) (2018-at nem keverném bele, mert akkor sok olyan szavazatot is kaptak amik inkább voltak Simicska támogatásának köszönhetőek mint annak, hogy a Jobbik értékrendjével értettek volna egyet)
2020. máj. 12. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
2018-ban már befogott orral szavaztam, szívem már akkor a Fidesz felé húzott. Jelenleg azon vacillálok, hogy Fidesz-KDNP vagy Mi Hazánk. Ideológiailag a Mi Hazánk áll hozzám közelebb, de a Fidesz kormányzásával is elégedett vagyok.
2020. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
A párom és én is jobbikosak voltunk,de csak ő szavazott.22-ben már a fideszre szavazunk
2020. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a szavazások is jól el lesznek trollkodva, ahogy nézem. :D
2020. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2010-ben szavaztam először, akkor a Jobbikra.

"Ez is érdekes kérdés lenne, hogy aki mondjuk 2014-ben Jobbikra szavazott az 2022-ben kire fog :)"

Jó a kérdés, őszintén nem tudom. :) Olyan úgysincs, amelyik megfelel az én elképzeléseimnek, általában úgy szavazok, hogy mivel okozom a legkevesebb kárt. De ezt most nem tudom...

2020. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Mivel a Mi Hazánknak nincs és nem is volt életképes kormányváltó stratégiája, ezért nem is szavaznék rájuk.
2020. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!