Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem most a jobboldali...

A kérdésem most a jobboldali (fidesz, mi hazánk) emberekhez szól: ti mit tennétek, ha látnátok egy lányt az új IKEÁS, szivárványos táskával?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem alapvetően nincs semmi bajom a melegekkel, van egy meleg ismerősöm és tök normális srác, úgyhogy nem értek egyet azzal, hogy sokan szidják őket. Pont emiatt arra gondoltam, ha már úgyis van ez az új táska, ezzel kifejezhetném, hogy nem értek egyet azzal, hogy a szexuális orientációjuk miatt gyűlölnek embereket.


De apám szerint ha ezt az utcán meglátják nálam, engem is összevernek miatta, hiába vagyok heteró.


Ti mit gondoltok erről? Tényleg összevernének ezért az utcán?


19/L



2020. máj. 18. 14:38
1 2 3 4
 1/33 LazyJones ***** válasza:
88%
Sajna hülyék mindenhol vannak, ráadásul egy jó részük az agybeli hiányosságaikat erőszakossággal szeretik kompenzálni. Úgyhogy igen, attól tartok, jelentősen növeli az esélyét annak, hogy valami attrocitás érjen miatta.
2020. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy megérdemlik?


Van meleg ismerősöm, és egészen biztos, hogy ezerszer normálisabb, mint a te gyűlölködés mögé rejtett szánalmas életed.

2020. máj. 18. 14:46
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos elképzelhető , rengeteg elmebeteg él köztünk .
2020. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én Fideszesként mondom, eszembe nem jutna bántani ezért, semmilyen módon.
2020. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#14:53


De jó, hogy vannak ilyen emberek is <3 Sajnos nekem még a saját nagypapám is olyan, hogy megmondta, hogy ha azt mondom, hogy meleg barátaim vannak, akkor nem vagyok az ő unokája :((( De jó tudni, hogy a fideszben is vannak akkor normális emberek :)

2020. máj. 18. 14:57
 6/33 anonim ***** válasza:
13%
Látom a libsiknek fáj az igazság, azért töröltették a kommentemet. Hol a nagy szólásszabadság? A homoszexualítás betegség, bűn a természet ellen. Akik meg felvonulnak azokat meg kell verni, hogy ne vigyék ezt a gyalázatot az utcára.
2020. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
11%

Miért verném össze?

Csak alaposan megnézném az arcát, hogy biztosan megismerjem később.


6

A betegeket segíteni kell, nem tehetnek róla.

2020. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"Csak alaposan megnézném az arcát, hogy biztosan megismerjem később."


Miért?

2020. máj. 18. 15:13
 9/33 anonim ***** válasza:
31%

Tudod kérdező, nem ma kezdtem a politikával, közélettel foglalkozni és nem is ma lettem jobboldali. Az elmúlt 30 év alatt a nagyon hátrányos liberálisoktól hallatszott állandóan a jajbántanak mese - ezzel szemben a valóságban eddig csak olyat láttam amikor éppen egy jobboldalit támadtak meg a nagyon liberálisok. Ahogy engem is amikor merészeltem kokárdát viselni március 15-ét követően is, vagy amikor merek szólni, hogy valami hazugság amivel másokat hülyíteni próbál valaki éppen.

Az a nagy büdös valóság, hogy hülyék mindenhol vannak - ezért vannak neonácik, antifák, kukluxklánosok meg hasonlók mindenhol a világban. Viszont sem a fideszesek, sem a jobboldaliak nem szélsőséges vagyis fideszt támogató része nem fog még csak foglalkozni sem azzal ha valakinek szivárványos táskája van. A Mi Hazánkosokat pedig nem kell ide keverni, még nagyon kevesen vannak és nincs is kialakult nézetrendszere a pártjuknak.

Az IKEA-ból kiábrándultam a szivárványos akcióik miatt, ez tény. Nem vásárolok náluk azóta olyan szívesen - ennyi. de már bocsi, nálunk eddig sem bántotta senki a melegeket, ezután sem fogja. Mindaddig amíg magánügyként kezelik a homoszexualitásukat - ahogyan kell és ahogyan elvárható egy heteroszexuálistól is.

2020. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

Mit tennék? Semmit. Csak elgondolkodnék, hogy "na, még valaki népszerűsíti a meleg és transz és egyéb agymenés kultúrát"

Felesleges és egyrre inkább visszatetsző dolognak tartom kihangsúlyozni, hogy ezért teszik. Felőlem aztán bárki lehet meleg, csak ne reklámozza. Én multinál dolgozom, itt is megy az elfogadás meg nyitottság kultúra, csak néha annyira túltolják, hogy a munka meg nem megy.

Ez egész egyszerűen nem fontos sehol, hogy ki meleg vagy nem, vagy akárhányadik nemű. Meg nem is érdekli az embereket.

2020. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!