Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tesó jól beégette magát...

Orbán tesó jól beégette magát amikor a repülőtéren fontoskodott? Hajrá Magyarország?

Figyelt kérdés

A Kínából beszerzett lélegeztetőgépek egy része nem alkalmas intenzív terápiára

[link]



2020. máj. 19. 11:40
A kérdező szavazást indított:
A kereskedők esetében sima csúszópénz gyanúja
Á nem semmi csúszópénz, egyszerűen oda sem figyeltek
Lesz..rták, darab darab, volumen után jött a lé
Nem kell itt csószópénzről gondolkozni, mert tudták hogy a lélegeztetés úgysem segít a betegeken
A lélegeztő gépre kapcsolt betegek 86% úgysem ébred fel soha (info: dr. Tamasi szerint)
Kimentek vásárolni, végig járták a kupikat, berúgtak és megkérték akínaiakat hogy csomagolják be a cuccost, oszt így sikerült
Gondolták a sok paraszt úgysem veszi észre a különbséget
egyéb…beírom véleményem
12 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Először is kijelentem, fontos hogy mindenki tartsa be a kormány utasításait, maradjon otthon, 2 m minimális távolságra, mosson kezet és imádkozzék. Az általam leírtak csak elemzések ezért remélem nem jön értem a GESTANYO...:-(
2020. máj. 19. 11:42
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ezeket a provokatív kérdéseket törölném.
2020. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2

Közpénzt pocsékoltak, az ügy közügy. Ha ezt egy átlag munkás követi el akkor kártérítésre kötelezik...Ekkora amatörizmus nehezen képzelhető el véletlenül, de lehat hogy véletlen, de akkor meg alkalmatlanok voltak az üzletkötők...

2020. máj. 19. 11:59
 4/18 A kérdező kommentje:

"Ráadásul, mint ahogy azt Lovas András a posztjában is írta, több orvos is jelezte, a ResMed Lumis 150 készülékek csak kínai menüvel rendelkeznek, a termékleírás pedig magyar nyelvű opcióról egyáltalán nem tesz említést."


bruhahahahahha..kínai menü, úgy gondolták ez senkinek sem fog feltűnni...

2020. máj. 19. 12:04
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

#4 Le vagy maradva. Amint azt már a valóban hozzáértők közölték, a készülékek nem csak kínai menüvel rendelkeznek.

Annyira nevetséges az ilyen okoskodás, amikor a gyerekem már általános iskolásan meg tudta oldani, hogy ugyanazon telefonkészülékre, amit Kínából küldtek meg közvetlenül és nem itt vásároltuk meg egy szaküzletben, felkerüljön a magyar nyelvű, tökéletes felület 2 perc alatt.

Vicces amikor az ilyen mesékkel magatokat égetitek.

Hol van a "mindmeghalinkmertnincseléglélegeztetőgépmegmaszk" mese amit 2 hónappal ezelőtt nyomattatok ugyanilyen ostoba módon? Nem jött be, most indul a "feleslegesenjönnekavédőeszközökésúgysemjók" sztori? Tényleg azt hiszed hogy a nyilvánvaló hazugságotok után ez most be fog jönni?

2020. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5

nem vagyok ellenzéki, csak csípi a szemem a hazudozás...az ellenzéki is...

2020. máj. 19. 12:51
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Akkor is primitív és provakatív vagy!

Mondok egy ellenpéldát, ha nem szereztünk volna be ennyi védőfelszerelést, lélegeztető gépet, hanem szabadítjuk fel az ágyak jelentős részét egy esetleges tömeges megbetegedés időszakára, akkor meg azt hallgatnánk egyfolytában tőled is, meg az összes balliberális nagyeszűtől, hogy nincs elég védőeszköz, a folyosón hagyják meghalni az embereket, stb. Miért nem készült fel a kormány, lett volna ideje! De nézd csak meg tegnap Szél Bernadett Dunakeszin mit művelt Momentum- os helyi tettestársával: egyértelműen bűncselekmény, rémhírkeltés az amit állít, amit csináltak... és ezt még az a ARD le is hozta, talán nem véletlenül 🤔🤔

Szóval ezért van elegünk ezekből a kérdésekből, mert nem az összefogásra az odafigyelésre , segítségre összpontosítanak, hanem egyéni politikai haszonszerzésre , feszültségkeltésre használják a helyzetet. Szörnyű!

2020. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7

Picit kúrmánypárti bértollnoknak tűnsz, de tudom úgyis letagadod...

Egy kúrmánynak tudnmia kellett volna hogy a járvány ilyen vérszegény lesz...efut a kiskunmajsai világszínnovaló konténer korház elöl...ők ugyan is nem a Népszabadságból szerzik az infót, van nekik piszkosszolgálatuk is meg szakértőik...Szóval kacsa az amit írsz...

Nem bántásból írom, lehet hot te magad is elhiszed...

2020. máj. 19. 13:09
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kedvező, egyáltalán nem vagyok kormánypárti bértollnok! sosem voltam az. És egyáltalán nem tartom "kacsának" amit írtam , fenntartom a véleményemet, akkor is, ha neked nem tetszik, mégpedig úgy, hogy igazából semmilyen konkrét pártpreferenciaval nem rendelkezem, csupán megpróbálok a józan paraszti eszemre hallgatni.
2020. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

"Picit kúrmánypárti bértollnoknak tűnsz, de tudom úgyis letagadod..."

Kérdező

Megpróbáltad beadni, hogy nem vagy "ellenzéki", de ez tökéletesen megmutatta hogy pontosan az vagy, egy ellenzéki provokátor. "de tudom úgyis letagadod..."

2020. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!