Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Drábik szerint drónokról...

Dr. Drábik szerint drónokról permetezték ki Kínában a vírust.El is fogták az elkövetőket... És nálunk ez megtörténhetett? Vagy a jövőben megtörténhet? Védekezik e ilyen cselekmény ellen kormány?


2020. máj. 19. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Á, ez színtiszta hülyeség, ilyen nincs, és nem islehet
Hát ezen nagyon el kell gondolkozni, technikailag nem lehet gond
A kommunizmnus alatt 100 millió embert gyilkoltak meg, ez is menni fog
Vannak jobb módszerek is, mint pl……beirom hogy mi
Dr. Drábikot mint rémhírterjesztőt bíróság elé kellen állítani, mert a feleségem is tanúsíthatja én megrémültem
egyéb....beírom mit gondolok
24 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Először is kijelentem, fontos hogy mindenki tartsa be a kormány utasításait, maradjon otthon, 2 m minimális távolságra, mosson kezet és imádkozzék. Az általam leírtak csak elemzések ezért remélem nem jön értem a GESTANYO...:-(
2020. máj. 19. 16:04
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Dr. Drábik eddig olvastam el... xD
2020. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván amit nagyon tíltanak, annak lehet valóság alapja. Én ugyan nem tudom, hogyan keletkezett a koronavírus, de szerintem azt senki sem hiszi el, hogy mert egy Wuhani megevett egy denevért, amit folyamatosan tesznek évezredek óta hírtelen csak úgy megjelenik egy ilyen vírus, ami bejárja a világot. Ki hiszi ezt el most komolyan ?


Nagyon sok furcsa véletlen egybeesés van a koronavírussal kapcsolatban. Pl Wuhanból szabadult el, ami közép ázsia legnagyobb populációjával rendelkezik, ami ideálissá teszi egy járvány leoptimálisabb elterjedésére. Éppen Hold újévkor kezd tetőzni, amikor kirajzanak a lakosok a világba meglátogatni rokonaik. Mellesleg európába is akkor jutott be. Wuhan 10 km-re van egy szupertitkos viruslabortól, ahol koronavírusokat is tesztelnek.


Bill Gates éppen októberben futtat egy olyan szimulációt, hogy hány embert ölne meg egy koronavírus a világban. Maga a koronavírus génszekvenciájában az AIDS-el teljesen azonos láncok vannak, ami teljes mértékben kizárja a koronavírus evolúciós fejlődését. Ezt egyébként egy Harwardi kutató mondja Dr.Paul Cottrel https://www.youtube.com/watch?v=nnelsp4C-q4&t=5s A koronavírus pont az időseket & krónikus betegeket pusztítja el, akik a háttérhatalom ellensége, mert semmilyen tervük sincs velük. A fiatalokat, akiken komoly agymosó gépezet megy át érdekes módon nem betegíti meg. Ki van ez találva...


Világgazdasági hatása is van. Ismert, hogy a bankok fedezet nélküli virtuális pénzt bocsájthatnak ki, hitellevél formájában. Aki kölcsönt vesz fel, annál a bankok fedezet nélküli pénzt állítanak elő, aminek nincsen semmilyen reálgazdasági fedezete. El lehet játszani a gondolattal, hogy ha te a banktól felvett virtuális pénzt beteszed egy másik bankba, akkor annak a banknak jogosultságot adsz, hogy újjabb fedezet nélküli virtuális pénzt bocsásson ki, ami egy folyamatosan felfúvódó lufit generál. Ezt valamikor le kell rezetelni. Egy világválság kiváló ok erre...


---


Hogy mást ne mondjak : Egy hónapja a tudósok és az amcsi kormány felszólította Kínát, hogy fedje fel hogy honnan jött a vírus. Milyen óvintézkedéseket vezettek be a víruslaborukban ? Mit tudnak arról hogyan szabadult el a vírus. Ugyanis kutatók bebizonyították, hogy nem a halpiacról ered. https://www.youtube.com/watch?v=Q3s2zckvQMo

2020. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Sok hülye konteóhívők
2020. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg a reptiliánok és a háttérhatalom nem kerül szóba, egy videót sem vagyok hajlandó megnézni
2020. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az ember komp akart lenni, de nem komplett 😁
2020. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Látom hogy bértollnokoknak csak sértegetésre meg jogosulatlan elmeorvosi diagnózisokra futja.

Gondolom akkor ez egy beismerő vallomással is felér..Kár mert azt reméltem egy komolyabb beszélgetést is megérő problémát vetettem fel..de hát ez van...

2020. máj. 20. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Csodálkozol hogy egy troll kérdésre csak trollkodést kapsz? Fergeteges. :D
2020. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

3-nak


Különböző vezető nyugati államokban 2 hete szerveződnek ezek a per-társaságok, melyek azért alakulnak hogy kártérítést nyerjenek a kínai államtól, arra hivatkozva hogy nem informálta őket időben és ezért gazdasági károkat szenvedtek. Kérdés hogy Kína egy ilyen érvágást tud-e, akar-e lenyelni?

Bírósági ítélet alapján zárolják Kína külföldön lévő vagyonát. Bankszámlák, vállalatok stb. Volt már erre példa kisebb államok esetén. Most Kína van soron...És máris kész az új világháború...szegény kicsi Magyarországnak még csatlakozni sem kell egy per társasághoz, mert NATO tag..Az USA egyszerűen segítséget fog kérni a NATO szövetségesektől...Az USA mindig így csinálta...Ő lesz akait megtámadnak...

2020. máj. 20. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismered: nézd ezt a sok hülyét, hát mindenki szembe jön az autópályán...🤔🤔
2020. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!