Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Deák Ferenc téri vagy az...

A Deák Ferenc téri vagy az Olaszliszkai gyilkosság volt brutálisabb és kegyetlenebb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 23. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az erős hogy a cikk szerint a 10 fős társaság minden tagjának volt már dolga a törvénnyel, 16, 18 éveseknek... Nekem 24 évesen eddig a legnagyobb bűnöm hogy egyszer megbüntetett az ellenőr mert egy megállóval hamarabb szálltam fel mint ahonnét a bérletem érvényes volt. Ezek meg...

Továbbá azt sem értem ha elvileg járvány van és kijárási korlátozás, akkor mit is kerestek ezek, csoportosan (kerüld a távolságot, tartsd be a két métert, maszk viselés stb., tudjátok) bulizgatva a Deák téren? Vagy ilyenkor már nincs korlátozás, ha bulikáról van szó?

2020. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem 24 évesen eddig a legnagyobb bűnöm hogy egyszer megbüntetett az ellenőr"


Nekem meg a legnagyobb bűnöm az volt, hogy menet közben kiégett a jobb első tompított a rendőr meg pont akkor jött és jött a bünti. Hivatkozhattam volna arra, hogy a kressz csak arra tér ki, hogy indulásnál ellenőrizni kell, ha menetközben megy tönkre azt nem láthatom. "Főleg, hogy közvilágítás volt, tehát látni se lehetett, hogy az egyik nem ég", de nem vitatkoztam vele, mert aztán azt mondja, hogy helyben cseréljem ki, ami lehetetlen, mert bontani kell a kocsi elejét hozzá.

2020. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

Bunozoi csoport? Kolykok voltak. Meg gyerekek!


Milyen szulo az, aki olyanra neveli a gyereket, hogy 18 evesen kessel a zsebeben bulizgat az ejszakaban, reggelre meg elveszti az eszet?

2020. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
13: Én azt se értem miért kell bármikor is erőszakot alkalmazni még kés nélkül is. Üljenek le és játszák le egy sakkjátszmába a problémájukat. Hasznosabb lenne.
2020. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez miért politika kérdés?


Amúgy eltekintve attól, hogy rossz kategóriában van, itt két balhés társaság verekedett össze, és a két halott azok közül került ki, akik a rövidebbet húzták. Gondolom mindkét oldal nehézfiúkból állt, akik meg akarták mutatni, hogy ki mennyire tökös gyerek. Most szépen összehozták ketten meghaltak, a többi meg húsz évre börtönbe vonul minimum.

Némi rossz indulattal azt is mondhatnám a nyertese a dolognak a társadalom.


Olaszliszka meg egy lincselés volt, teljesen más eset, mikor egy felbőszült tömeg öl meg valakit.

2020. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Olaszliszka nagyon sok szempontból a magyar bűnüldözés szégyene. Itt pár rászeg bűnöző mérte össze a faxát. Remélem a késelő sokáig az én pénzemen kap enni inni, ruhát szállást. Van amikor az akasztás (autóbaleset) a korrekt megoldás
2020. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzem meg a szurkáló állítólag intézetben nevelkedett.
2020. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!