Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha írok egy megvalósítható...

Ha írok egy megvalósítható ötletet az önkormányzatnak, akkor azt nem fogják megvalósítani, akkor sem, ha olcsó és hasznos?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 14:09
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
Ez rajtuk múlik.majd ők eldöntik :)
2020. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fortissima Finguss ***** válasza:
Jézusnak sem sikerült, úgyhogy lehet hogy kereszten végzed
2020. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha lehet belőle mutyizni akkor van esély.
2020. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogják, két okból: egyrészt mert potenciálisan hasznos ötlet ami nem az emberek buzerálását ás a mutyit szolgálja, másrészt nem valamelyik haver vagy képviselő "zseniális" ötlete.
2020. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 árokpart ***** válasza:
75%
Olyan, hogy önkormányzatiság a gyakorlatban sajnos már nagyon régóta nincsen. A rendszerváltás után talán az első öt évben ha létezett.
2020. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam írok egy javaslatot az önkormányzatnak, de így leteszek róla. Ha el is olvassák, akkor is tesznek az ötletre.
2020. máj. 23. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Kitaláltad otthon, hogy úgyse fogják megcsinálni erre itt a sok okos megerősít ebben aztán most elkönyveled, hogy olyan a világ mint elképzelted.


Írjál, ha tudod vidd be személyesen és próbáld meg egy olyan képviselőnek átadni akiben bízol, akire szavaztál.

Esetleg első körben azt a nagyon hasznos ötleted megoszthatod nálad nagyobb tudású emberekkel, mert attól hogy valamit te hasznosnak és költséghatékonynak ítélsz meg még nem biztos, hogy tényleg az is.


A politikusok se saját maguk ellenségei, ha kisemberek gondjait hallják meg és ezáltal tudnak megoldást találni sok szavazó problémájára akkor az olyan dolog ami nekik is előnyös. (nálunk a városban pl. történt ilyen fejlesztés, hogy egyetemisták ötletére pár műemlék épületre qr kódok kerültek ki)

2020. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Esetleg első körben azt a nagyon hasznos ötleted megoszthatod nálad nagyobb tudású emberekkel, mert attól hogy valamit te hasznosnak és költséghatékonynak ítélsz meg még nem biztos, hogy tényleg az is."


Természetesen nem biztos, hogy hasznos, ezért tettem fel úgy a kérdést, hogy még a valóban hasznos ötleteket se csinálják-e meg.


Írtam már korábban az önkormányzatnak, hogy beszámoljak a weboldalukon található helyesírási hibákról, se választ nem kaptam, se nem javították ki. Szóval valószínűleg igazuk van a korábbi válaszolóknak.

2020. máj. 23. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Kis településen láttam már példát arra, hogy a helyi, valóban szakértelemmel rendelkező ember véleményét meghallgatta a polgármester (a mostani fideszes és a korábbi MSZP-s is), és támogatta a dolgot. (Környezetvédelemmel és közlekedéssel kapcsolatos dologról van szó.)
2020. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül megírtam, és természetesen semmi reakció nem érkezett.
2020. okt. 17. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!