Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ki fogják...

Mit gondoltok, ki fogják tiltani az iskolákból a homoszexuális tanárokat?

Figyelt kérdés

Most, hogy a transzneműeket is megpróbálja ellehetetleníteni a magyar kormány, valószínűleg nem állnak meg majd itt, hanem az egész LGBT-közösség jogait apránként leépítik.

Én tanári szakra járok az egyetemen és nekem is van meleg szaktársam. Szerintetek előfordulhat, hogy őt ezért később majd nem engedik tanárként dolgozni?

máj. 23. 15:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon remélem, én a heteró tanárom miatt lettem heteró!
máj. 23. 15:04
Hoxa - Online pletyi nőknek 728x90
 2/33 anonim ***** válasza:
17%

Milyen már mikor lecsírázzák a tanárbácsit.

Főleg ha igaz.

máj. 23. 15:09
 3/33 anonim ***** válasza:
13%
Egyházi iskolában eddig sem taníthattak.
máj. 23. 15:16
 4/33 anonim válasza:
89%
szerintem ameddig valaki nem kényszeríti másra a vallását/szexuális identitását, addig senkinek semmi köze hozzá és ezért nem kellene ennyire megkülönböztetni az embereket
máj. 23. 15:17
Rejtvényjáték- Jól látom, hogy unatkozol? 728x90
 5/33 anonim válasza:
81%

és hogy bizonyította az egyházi iskola, hogy az oktató meleg vagy heteró?

máj. 23. 15:18
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Legfeljebb akkor, ha átsorolják az országot egy másik földrészre. Később egy másik bolygóra.
máj. 23. 15:22
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
#3 Eddig is tanítottak egyházi iskolában meleg tanárok.
máj. 23. 15:27
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
#5 úgy, hogy nyíltan vállalja, mert ma már divat. Régebben is tilos volt, akkor is csak akkor bocsátották el, ha kiderült.
máj. 23. 15:32
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Nem, miért tiltanák ki? Hogy valaki homo vagy hetero, annak semmi köze ahhoz, milyen tanár.

Amúgy meg semmilyen jogait nem építettek le senkinek. Pont az a lényeg, hogy mindenkit ugyanolyan jogok illetnek meg, és senki nem kap extra jogokat csak mert ő másnak gondolja magát, mint ami.

máj. 23. 15:36
 10/33 anonim válasza:
60%
Elég szomorú hogy más országokban egyre több jogot kapnak a "mások", nálunk meg dolgozni se dolgozhatnak. Biztos több gondot okoznak, mint az én volt heteró, pedofil tesitanárom. Azóta is "tanít". Visszafele fejlődünk, hajrá..!
máj. 23. 15:37
1 2 3 4

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!