Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ki fogják...

Mit gondoltok, ki fogják tiltani az iskolákból a homoszexuális tanárokat?

Figyelt kérdés

Most, hogy a transzneműeket is megpróbálja ellehetetleníteni a magyar kormány, valószínűleg nem állnak meg majd itt, hanem az egész LGBT-közösség jogait apránként leépítik.


Én tanári szakra járok az egyetemen és nekem is van meleg szaktársam. Szerintetek előfordulhat, hogy őt ezért később majd nem engedik tanárként dolgozni?



2020. máj. 23. 15:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon remélem, én a heteró tanárom miatt lettem heteró!
2020. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%

Milyen már mikor lecsírázzák a tanárbácsit.

Főleg ha igaz.

2020. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
9%
Egyházi iskolában eddig sem taníthattak.
2020. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ameddig valaki nem kényszeríti másra a vallását/szexuális identitását, addig senkinek semmi köze hozzá és ezért nem kellene ennyire megkülönböztetni az embereket
2020. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

#3

és hogy bizonyította az egyházi iskola, hogy az oktató meleg vagy heteró?

2020. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Legfeljebb akkor, ha átsorolják az országot egy másik földrészre. Később egy másik bolygóra.
2020. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%
#3 Eddig is tanítottak egyházi iskolában meleg tanárok.
2020. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
12%
#5 úgy, hogy nyíltan vállalja, mert ma már divat. Régebben is tilos volt, akkor is csak akkor bocsátották el, ha kiderült.
2020. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%

Nem, miért tiltanák ki? Hogy valaki homo vagy hetero, annak semmi köze ahhoz, milyen tanár.

Amúgy meg semmilyen jogait nem építettek le senkinek. Pont az a lényeg, hogy mindenkit ugyanolyan jogok illetnek meg, és senki nem kap extra jogokat csak mert ő másnak gondolja magát, mint ami.

2020. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
67%
Elég szomorú hogy más országokban egyre több jogot kapnak a "mások", nálunk meg dolgozni se dolgozhatnak. Biztos több gondot okoznak, mint az én volt heteró, pedofil tesitanárom. Azóta is "tanít". Visszafele fejlődünk, hajrá..!
2020. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!