Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallgatja el a Deák...

Fortissima Finguss kérdése:

Miért hallgatja el a Deák téri gyilkosságot A M1 televízió? Nincs hírértéke vagy védik a cigány bűnözőket?

Figyelt kérdés

Tegnap sem volt benne sem a mai déli híradóban sincs benne. Ha tévednék akkor szíveskedjenek kijavítani a nálamnál okosabbak.

https://www.youtube.com/watch?v=MszGBZyAQco

https://www.youtube.com/watch?v=H7AWP8o6FLM



2020. máj. 24. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Kicsinyítik a cigány bűnözést, ez a nagy magyar kormány technikája
Cigányok lehetőleg csak pozitívan vannak bemutatva
Nagy a felháborodás, de ők besöprik a szőnyeg alá
Ha magyar ölt volna cigány, akkor zengene a sajtó
Nem számít hogy cigány volt - bérfirkász barát opció- ide gyorsan bérfirkászok
52 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Több cikk is van a hirado.hu-n

Ez az M1 netes platformja

Pl

[link]

2020. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

2

Ott a két link a leadott híradókról, szó sem esik bennük a gyilkosokról, de még a gyilkosságról sem.

2020. máj. 24. 21:57
 3/54 A kérdező kommentje:

1

Inkább írd le te mert nem szeretném ha kitörölnék a kérdést

2020. máj. 24. 21:58
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapelőttit nem nézted?
2020. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

5

A tegnapelőttit nem néztem de akkor még az a mese ment hogy mindkét csoport bűnöző. azóta változott a mantra.

2020. máj. 24. 22:02
 6/54 anonim ***** válasza:
45%

A cigánybűnözés tabu, pedig az egész ország szenved tőle. Az idióta migránsos mesével riogatnak 0-24, közben sose egy migráns se volt itt, de még ha lenne is, tized annyi kalamajkát nem okoznának mint a rengeteg bűnöző c., akik nem hogy képtelenek beilleszkedni, de rendes terrorban tartják az embereket (nézz be mondjuk a Népszínház utcába vagy egy borsodi/szabolcsi zsákfaluba mi van ott), közben ők megkapják ugye a segélyt is alanyi jogon (amit a magyar csak akkor ha melózott előtte X időt meg akkor is csak pár hónapig).

De hát az első válaszoló leírta a tényállást, innentől nem nagy meglepetés ami itt megy.

2020. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
40%

#1 vagyok:


Nos, akkor egy-két szót rólam:


A Bakócai nevelő-otthonban nőttem fel, ahol a romák aránya kb 90%-ra volt tehető. Ezután, mint ahogy az egy jó intézeti gyerekhez illik, az ország különböző büntetés-végrehajtási intézményeiben voltam bentlakó. Ezekben a romák aránya kb 75% lehet.


Gyakorlatilag köztük nőttem fel, és köztük éltem. Most 44 éves vagyok.


Mindkettőjük kétséget kizáróan cigány. Orbánt nem tudom eldönteni hogy melyik, de Mészáros az tuti hogy Oláh. A legrosszabb fajta.

2020. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
81%
Nálam egész nap az M1 volt bekapcsolva. Legalább 4-szer hallottam a hírekben (plusz ahányszor nem voltam a tévé előtt). Szóval a kérdésed hazug és félrevezető.
2020. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
2020. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet se a migransokra, se sorosra, se brusszelre sem pedig karácsonyra fogni az esetet. Innentől minek foglalkozna vele a fő propaganda csatorna?
2020. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!