Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Toroczkai...

Mi a véleményetek Toroczkai programjáról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 27. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Végig néztem és úgy írok véleményt
Nem néztem meg a videót
Jelenleg nézem, és úgy írok véleményt
36 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
16%
Végignéztem.
2020. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
70%

Szórakoztató videó tele csúsztatásokkal,féligazságokkal

Az külön pikáns mikor előadja hogy megostromolta a TV székházat most meg nem hívják

Egy igazi rendpárti hiteles politikus

2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
75%
Odáig néztem, hogy vissza kéne építeni a visegrádi várat. Nem értek hozzá, de szerintem ez a műemlékrongálással egyenértékű.
2020. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
36%

2-es!

Bizonyára az szórakoztatott, hogy a bálványoddal ellentétben nem papírról olvasta a a mondandóját.

A tv székház pedig - úgy látszik - a magyarellenes begyedben van.

Az pedig, hogy ilyen figuráknak mint te, hiteles-e Toroczkai, vagy sem, nem jelent semmit, nincs jelentősége.

2020. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
55%

4-es

Nem tudom melyik bálványomra gondolsz csak feltételezem Orbánra elárulom őt sem kedvelem


Én lennék a magyarellenes nem miattam verték a magyar rendőröket a tévészékháznál

2020. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
55%
Nem fogok végignézni egy félórás videót, főleg ha Toroczkai beszél benne. Nem szednéd össze legalább a főbb pontokat? Bár gondolom tele lesz szélsőjobbos ígéretekkel, abból nem nem kérek, nem akarok alattvaló lenni.
2020. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
59%
Engem szórakoztatott, bírom ezt a majd a mezőgazdaságtól újra nagy hatalom leszünk. Mégis Romániából érkező vendégmunkások szedik le a magyar földeket. Miért nem lehetnék többek, nagyobbak? Olyan cégeket létrehozni amiben élenjárók leszünk?
2020. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
20%

Tény, hogy rövidebben és velősebben is el lehetett volna mondani ezeket.

Így viszont kedvükre tudnak rajta rugózni a magyarokért "rajongó" bal és jobb-komcsik.

2020. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
56%
Nem néztem végig, de a mai politikusoknál valószínűleg sokkal jobb lenne bárki, aki nem címeres gazember.
2020. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

Kérték hogy szedjem össze belőle a főbb pontokat. Akkor lássunk neki:



1.


-A mezőgazdaság újraindítása, a földmutyik felszámolása, új feldolgozó üzemek.


-Felhasználatlan, működésképtelen földeknek felhasználása.


-Demográfiai föld program, a kisgyermekes családoknak való föld juttatás össze kötve a CSOK-kal. Hangya szövetkezetek létrehozása.



2.


-Közbiztonság rendbetétele. Nem a bűnözök védelme, Szibériai börtön büntetés, pedofilok kasztrálása, halál büntetés vissza állítása.


-Szingapúri modell alkalmazása, szigorúbb törvények.



3.


Turizmus rendbetétele. Infrastruktúra fejlesztése. Régi, romos műemlékek felújítása.


Termálvizek, Aqvaparkok fejlesztése/építése.



4.


Véleményterror minden szinten való felszámolása, az ellenzék be engedése a köztévébe. Új médiatörvény, amely tiltja a tiszta politikai vélemények cenzúrázását.


5.


-Mindenféle bevándorlás ellenzése. Törvényekkel való védelem a magyarországi munkavállalók számára a külföldi olcsó munkavállalók ellen.


-Magyar munkavállalók Svájci mintára való védése, kötelező bértáblák. Bűnözök ingyen dolgoztatása.

2020. máj. 27. 21:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!