Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem történik semmi?

Miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Mindenki látja, hogy mi folyik Magyarországon, a nép nyomorog, a politikusok meg maguknak emelik a fizetésüket, mindent ellopnak, stb. Az összes közösségi oldal tele van az elkeseredett, szomorú, ideges emberek írásaival, de mégsem történik semmi. Miért?

2020. máj. 29. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Mert a népnek így is jó. Hozzászokott, hogy ő maga semmiről sem tehet, ő semmiért sem felelős, mindent a párt vagy a politikusok csinálnak, ő csak éli a maga kis életét, elmegy melózni, befizeti a számlákat és puffog, hogy nincs pénze. Aki ennél többet akar, az belvárosi sorosbérenc liberális meg különben is mit biciglizget meg népszavazgat itten, nem hogy menne dógozni, én is dógozok, kíváncsi lennék, őtet ki pézeli, hogy nem dógozik, mégis tellik neki biciglire. Vagy mondjuk beképzelt diplomás irodista jampec, nem tuggya ő, mi van itten, csak kitanálja a hülyeségeit, nem hogy dógozna, nem is tudja ez, mi a munka, én bezzeg dógozok tizenkét órába', örülök, hogy hazáig el bírok mászni, legalább a TV lenyugtassa az embert.

Ha meg egyik sem, akkor minek tanul ahelyett, hogy menne dógozni, éjn tizennyóc évesen mán eltartottam a testvéreimet is, nem az iskolában vakartam a tökömet, minek megy ez kűfődre, mikó' itten is vón' munka bőven, nem találni egy rendes segédmunkást, itten van az építkezés a szomszédba', nem hogy menne oda, kap minden nap a müszak végin tízezret a kezibe', utána meg még maszekolhat is, de ez csak megyen a hajóra pincérkedni, há' nem munka az, hanem csak ficsúrkodik meg kűdözgeti a képeket a zinternetten, hogy ő hun járt.

2020. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
54%
Mert van 2,5 millió ember, akik azt hiszik, ez így van jól, és hatalomban tartják a Fideszt.
2020. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőn behaltam, köszi. :) De sajnos teljesen igaz.
2020. máj. 29. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

"Miért nem történik semmi?"

Történik. 2006 óta minden választáson történik.

Mégpedig az hogy az ország értelmesebb része tesz róla, hogy ne kerüljön vissza megint az a bagázs a hatalomba, aki hazudott reggel, éjjel meg este és akik akkor is képesek voltak szétlopni, tönkretenni ezt az országot, amikor körülöttünk mindenki más hatalmas léptekkel fejlődött a konjunktúrában.

Budapesten majd szépen megtapasztaljátok ismét milyen a Demszky 2.0 kormányzat, amikor naponta elmondják nektek, hogy minden a zorbán hibája, ezért nem fejlődik a város, ezért nem épül meg semmi. Az ország többi része meg köszöni, de halad előre és reménykedik benne hogy a budapestiek értelmesebb része legközelebb elmegy szavazni és nem hagyja hogy megint egy alkalmatlan paprikajancsi legyen a főváros vezetője.

2020. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Az első írására hatalmas upvote!

Én sem írhattam volna szebben!


Illetve jól mutatja ez az egész hogy Orbibá, nem maga a betegség, ő a tünet.

A betegség ez a suttyó, proli, erősésfüggetlen troglodita mentalitás ami sajnos egyre inkább úgy tűnik az évtizedek során a magyar néplélek része lett.

2020. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!