Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Részt vennél egy komplett...

Részt vennél egy komplett politikai elit elleni tüntetésen?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami mind a Fidesz, mind a ballib ellen utcára vonul a közéletből való vissza vonulásukat követelve.

2020. máj. 29. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Részt vennék
Nem vennék részt
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Egyaltalan nem vagyok a hive az utcara vonulasnak ... nekem olyan allatias.


Kulturember nem igy intezi a dolgait!

2020. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Én semmilyen tüntetésen nem vennék részt. Sajnos mindig lesz egy csoport, aki nem tüntetni akar, hanem balhézni és ezt ki is provokálják valahogy. Én ilyenben nem veszek részt.

Egyébként jó gondolat lenne az ilyen összefogás. De nem tudom elképzelni, hogy ez valaha megvalósul.

2020. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon elegem van a politikai elitből. Számomra ezek ugyanazok, egy tőről fakadnak. Közös múlt, egy faj..
2020. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Én már lemondtam erről az országról, reménytelen a helyzet.

Leszarom.

2020. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1# Akkor gondolom az észak koreaiak kultúremberek.
2020. máj. 29. 12:17
 6/12 EagleHUN ***** válasza:

1# Akkor gondolom az észak koreaiak kultúremberek.


Ott is mennek szavazni! Sőt kötelező a részvétel! Csak egyetlen helyre lehet X -elni!

Viszont ha ott utcára mégy akkor lelőnek vagy eltüntetnek családoddal együtt. :O

Azért itt ez még nincs így most kell kimenni, mert később már nem biztos hogy lehet majd!

2020. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EagleHUN ***** válasza:
29%

"nekem olyan allatias.


Kulturember nem igy intezi a dolgait!"


"Sajnos mindig lesz egy csoport, aki nem tüntetni akar, hanem balhézni és ezt ki is provokálják valahogy. Én ilyenben nem veszek részt."


Csak részben van igazatok, mert túlzásokba sem szabad esni. Viszont a jelenlegi "rezsim" túllépett már azon a határon ahol békés úton el lehetne őket távolítani! 56' -ban illetve 48' -ban is kiálltak az őseitek magukért, és ha "nyerni" nem is tudtak, változtatni a dolgok irányán azért sikerült.

Gyáva embereknek nincs hazája...


De a hozzáállásotokról a Jó Reggelt Vietnám című dráma-vígjáték egy jelenete is beugrott. Amiben azt vázolja a főszereplő egy angol nyelvi tanítványának hogy késsel szurkálják, kanállal vájja ki a a szemét mit tesz ilyenkor mit mond ... és a válasz az volt hogy várja a halált.


Ha otthon ülve várjátok hogy változás legyen akkor még jó sokáig várhatjátok! Persze megmaradtok "kulturemberek", porig alázva, hülyének nézve, csórón egy kifosztott hazugságoktól hemzsegő világban, nyugdíj és orvosi ellátás nélkül öregen egyedül üldögélve mert a gyerekeitek rég külföldre menekültek. Egészségetekre...várjátok csak ezt meg...vagy? Nemigen van már más választási lehetőség bármit mást tenni ezt ellen! Sajnos ez van! Állatias vagy sem!

2020. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én csak a balliberális politikai oldal ellen vagyok...de nagyon.
2020. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

"egy komplett politikai elit"


Ezek soha nem voltak komplettek!

2020. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Na és ha visszavonulnának ennek hatására akkor mi lenne, anarchia?
2020. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!