Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicc már ez, hogy újabb...

Nem vicc már ez, hogy újabb nemzeti konzultáció lesz a soros terv 2.0-ról?

Figyelt kérdés
Megáll az eszem, hogy ez a kormány megint ilyen populista propagandáról fogja megkérdezni az embereket. Ráadásul teljesen felesleges megkérdezni az embereket arról, hogy "szeretnék, hogy örök lejáratú kötvényeket igényeljünk?", úgyis az emberek a nemre fognak "szavazni". Már előre látom, ahogy 2022-ben ezt fogják nyomni, hogy "Soros emberei felvennék az örök lejáratú kötvényeket".

2020. máj. 29. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem vicc mert leadta az M1.
2020. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Valamivel kell hülyíteni a krumpli-huszárokat!
2020. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Miért lenne vicc? A magyar adófizetőkre tartozik, hogy életük végéig fizetni akarják e a Soros által felvázolt terv szerint a kamatokat, vagy sem.

A magyar kormányon kívül Európában egyetlen kormány se kérdezi meg az embereket erről. Ahogy a bevándorlásról se kérdezték meg őket. Örülhetünk, hogy nekünk ilyen demokratikus kormányzásunk van.

2020. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor kérdeztem az elmúlt 10 évben,hogy "Ez valami vicc?" ..megszámolni sem tudom 😂
2020. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Megvezetett kérdések, értelmetlen pénzkidobás az egész.


Ön támogatja, hogy a kormány segítse a válsághelyzetben megszorult magyar vállalkozásokat?

A: Igen, támogatom a magyar vállalkozások megsegítését.

B: Nem, pusztuljanak magyar vállalkozások.

2020. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Vicces hogy alig pár mondatos híreket nem tudtok megérteni, de segítek.

"MA DÉLUTÁN MEGHOZHATJÁK A DÖNTÉST ARRÓL, HOGY NEMZETI KONZULTÁCIÓ INDUL A KORONAVÍRUSRÓL ÉS A GAZDASÁG ÚJRAINDÍTÁSÁRÓL. A SOROS GYÖRGY ÁLTAL JAVASOLT ÖRÖKLEJÁRATÚ KÖTVÉNY KIBOCSÁTÁSÁRÓL IS MEGKÉRDEZIK AZ EMBEREKET."

[link]

Igen, a Soros féle örökkötvényről IS lesz kérdés, de NEM CSAK arról lesz kérdés.

Kapsz majd egy listát és abban lesz 1 azaz egy kérdés a Soros által javasolt kötvényről IS a sok másik között.

Olyan vagy mint a hülye diák, aki kiakad hogy a dolgozata Mátyás királyról szólt és az mennyire gáz, miközben a 30 kérdésből 1 volt Mátyás királyról, a többi 29 meg nem.

2020. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
#6 az rendben de minek kell belerakni azt a kötvényt ha az egyáltalán nem kötelező belemenni? Semmi értelme
2020. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Mikor 10 éve Magyarországra költöztem,meglepődtem,hogy itt néha megkérdezik az embert.Szlovákiába ilyenre nem igazán emlékszem,szóval mindenképp pozitívum.
2020. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Alex Fly ***** válasza:
73%
Biztos hogy komolyan gondolják, mert viccnek qrwa sz@r lenne...
2020. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Hasonlóan hülye kérdést én is fel tudok tenni:


Ön akarja, hogy megöregezzék?

A: Nem, mert még sokáig akarok a fideszre szavazgatni.

B: Igen, mert az "öregező" is ezekre szavaz.

2020. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!