Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Mi Hazánk szavazói miért...

Mi Mi Hazánk szavazói miért nem a Fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy posztot se láttam még, ahol Torockai a kormányt szidná, a Jobbikból kilépett kepviselőjük is mindig együtt szavaz a Fidesszel.


Ilyen háttérrel hány százalékot érhetnek el 2022ben?

Vagy a szélsőjobb Kárpátiát hallható rétegnek csak az a lényeg hogy lehessen cigányozni meg árpádsávos zászlót lengetni?



2020. máj. 31. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Milyen szavazásról beszélsz? Majd 2022-ben lehet szavazgatni. Én nem hinném, hogy bejutnának, eléggé jelentéktelen párt, és ha tényleg a fidesz lába mellett csaholnak, akkor nincs is értelme bekerülniük.
2020. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert a Mi Hazánk a magyarokat képviseli, míg a Fideszt külföldről irányítják. Ajánlom a kuruc.info olvasását, mivel a Mi Hazánk álláspontját csak ott közlik. Akkor megtudnád, hogy rendszeresen kritizálják a Fideszt is, és egyáltalán nem mindig szavaznak együtt vele.
2020. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Akik jobb kézzel törlik ki miért nem törlik ki ballal is? Ennyi értelme a kérdésnek
2020. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
,,Egyetlen egy posztot se láttam még, ahol Torockai a kormányt szidná" Hát ez nem érv, értem én hogy az ATV fórumon pofázó vén DK-s komcsik meg a 444.hu-n kommentelő semmirekellő bölcsészek ezt szajkózzák, de attól még ez tényszerűen nem igaz! Toroczkai szokta kritizálni a kormányt, az hogy ezt a balliberális média ,ahonnan te tájékozódsz nem hozza le az sajnálatos. Egyébként mégis mit jelent szerinted az hogy ,,Se Orbán, se Gyurcsány"?
2020. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ja a cigányozásról meg annyit hogy csak az nem szokott cigányozni, aki nem is találkozik velük.
2020. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Ti miért nem a maszopra szavaztok, minek a többi bohócpárt közül valamelyikre?
2020. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
ennyi erővel miért kell 7. db olyan párt ahol csak a melegzászlót akarják lóbálni
2020. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sokat kritizálják a fideszt,pár perce pont ilyet posztoltak a facen.Fog még ez a párt meglpetéseket okozni szerintem.
2020. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan meg lehet nézni Toroczkai videóit youtube on. Folyamat kritizálja a kormányt. Az ellenzéknek annyi baja van a Mi Hazánkkal, hogy nem akarnak beállni Fletó mögé ugyebár. Az ellenzék és a Fidesz is a tipikus "aki nem velünk van az ellenünk" kampányt nyomatja ezerrel.
2020. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert nem ugyan az kettő!

Százalékot nem tudok mondani, majd kiderül 2022ben.

pff a harmadik kérdésre inkább nem is szeretnék válaszolni- https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__..

5. ember szépen elmondja

2020. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!