Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne bajom abból, ha úgy...

Lehetne bajom abból, ha úgy demonstárlnék az iskolaőrség ellen, hogy kiírnám nagy lapokra hogy A.C.A.B vagy azt hogy Fuck the government?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni azt hogy lassan szobrot is emelnek az ország vezetőinek, külön őrséggel. Szerintem minőségi, szabad és nem erőszakos/poroszos oktatás kell.

2020. jún. 2. 17:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tüntetés, bocsánat elgépeltem.
2020. jún. 2. 17:03
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
állj hátra és *** arcon magad egy jó vastag marx kötöttel
2020. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! ¡No pasarán! és ¡Hasta la victoria siempre!, nem fogok behódolni!
2020. jún. 2. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
kivéve persze a bojlertestű bolgár hercegnődnek ugye? mert balos kormány ellen még sose láttam dühöngő marxistákat
2020. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy kiről is beszélsz? Ezzel a himsoviniszta beszéddel nem mész semmire. Mert mondjuk a balos vagy a harmadikutas kormány nem csinál ilyeneket??
2020. jún. 2. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
megállapítottad a nememet?
2020. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

"Lehetne bajom abból, "


Az, hogy az egész iskola az óvodás szintű hülyeségeden fog röhögni elég nagy baj? Manapság az ilyen érzékeny lelkületű kislányok 1-2 nevetés miatt ereket vágnak, meg öngyilkosságot tervezik.

2020. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utcán szeretném csinálni. Jogi következménye lehet? Ezt megköveteli tőlem az eszme amiben hiszek.
2020. jún. 2. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Megértem a felháborodásodat és az ellenállási vágyadat.

Minden összevetési inger nélkül azért gondolkodj el azon: dühöngő vagy őrült oroszlánoknak nem szoktak nevelőbeszédet tartani. Vagy lelövik őket vagy kikerülik őket. Ez a jelen helyzet nem a tárgyalások szintje. Érzékeny lelkületűek tegyék, de azt nem árt tudni, itt az óhaj hatástalan, itt kizárólag az erő hatásos. E tekintetben végy példát azok módszertanáról, akiket utálsz. Ez nem szégyen, inkább hasznos.

2020. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

nahát hogy retteg az anarchokomcsi tini a JOG mindenhatóságtól

JOGilag nem akar bajbakerülni LOL

2020. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!